Potrącenie, Toruń

i

Autor: Shutterstock, Paweł Jaskółka/Super Express Kierowca autobusu MZK w Toruniu potrącił kobietę na pasach. Ofiara nie żyje

Straszne!

Kierowca autobusu MZK w Toruniu potrącił kobietę na pasach. Ofiara nie żyje

2023-06-12 9:22

Do tragicznego w skutkach wypadku na toruńskim Rubinkowie doszło w minioną środę (7 czerwca 2023 r.). Kierowca autobusu MZK w Toruniu potrącił kobietę, która prawidłowo przechodziła przez przejście dla pieszych. Mimo usilnych starań lekarzy, życia seniorki nie udało się uratować. Trwa policyjne śledztwo w tej sprawie.

Do wypadku doszło 7 czerwca, przed godziną 16:00 na ul. Dziewulskiego w Toruniu. To było słoneczne, ciepłe popołudnie. 73-letnia torunianka przechodziła przez pasy. Wtedy rozegrał się dramat. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 59-letni kierujący autobusem miejskim nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie na oznakowanym przejściu dla pieszych, w wyniku czego doszło do jej potrącenia - wyjaśnia mł. asp. Dominika Bocian z biura prasowego KMP w Toruniu.

Toruń. Kierowca autobusu MZK potrącił kobietę. Ofiara zmarła

73-letnia torunianka została przetransportowana do szpitala, gdzie kilka godzin później zmarła. Kierujący autobusem został na miejscu przebadany na zawartość alkoholu w organizmie lub środków działających podobnie. Mężczyzna był trzeźwy - dodała mł. asp. Bocian.

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśni policyjne śledztwo, prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Toruń-Wschód. Rodzinie i bliskim zmarłej składamy wyrazy współczucia. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność na drogach. Do tematu będziemy wracać w lokalnym oddziale "Super Expressu".

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek w autobusie?
Spowodował wypadek w Toruniu, w którym zginął 20-letni Damian. Został zatrzymany