Koronawirus w klubie z Torunia. Mecze przełożone

2020-10-21 13:30 Konrad Marzec
Arena Toruń, widok z zewnątrz
Autor: Google Street View Koronawirus w klubie z Torunia. Mecze przełożone

W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa w organizmie u jednego z piłkarzy Football Club Toruń, zaplanowane na środę (21.10.2020) zaległe spotkanie 4 kolejki Stastcore Futsal Ekstraklasy nie odbędzie się. Mecz, który miał się odbyć w Arenie Toruń został przełożony.

Koronawirus paraliżuje plany kolejnego toruńskiego klubu. Tym razem chodzi o piłkarzy FC Toruń. Spotkanie z Constractem Lubawa odbędzie się w Toruniu 4 listopada o godz. 18:30. Taki termin zaproponowali torunianie, a Komisja Ligi Futsal Ekstraklasy zaakceptowała ten termin w poniedziałek w godzinach wieczornych. W związku z przypadkiem potwierdzonego koronawirusa w FC Toruń do skutku nie dojdzie również zaplanowany na sobotę telewizyjny mecz w Chorzowie z Clearexem. Nową datę tego meczu poznamy już niebawem.

Czytaj też: KH Energa Toruń: Zawodnicy ZAKAŻENI koronawirusem. ZMIANY w harmonogramie meczów!

FC Toruń najbliższy mecz ligowy rozegra dopiero 31 października. Będzie to wyjazdowe spotkanie z drużyną Słoneczny Stok Białystok.

- Miejmy nadzieję, że do tego czasu jeden z naszych piłkarzy dojdzie do pełni zdrowia. Wtedy skończy się także obowiązkowy okres kwarantanny. Życzymy wszystkim zdrowia! Uważajcie na siebie i dbajcie o siebie wzajemnie - przekazuje klub FC Toruń w specjalnym komunikacie.

NAUCZYCIELKA ZMARŁA NA KORONAWIRUSA