Skępe: Drzewo w parku przygniotło 12-letnią dziewczynkę

i

Autor: Pixabay Skępe: Drzewo w parku przygniotło 12-letnią dziewczynkę

Koszmar w parku w Skępem. Drzewo przygniotło dziewczynkę!

2021-04-03 7:09

Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w parku w miejscowości Skępe (woj. kujawsko-pomorskie). Na 12-letnią dziewczynkę spadło drzewo i przygniotło ją. Dziecko w stanie ciężkim zostało przewiezione do szpitala w Bydgoszczy.

Do tego bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w środę (31.03.2021). W parku w miejscowości Skępe 12-letnia dziewczynka jeździła na rowerze.

Jak poinformowała w rozmowie z TVP3 Bydgoszcz podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej w Lipnie, na dziecko przewróciło się drzewo.

Skępe: Na dziecko przewróciło się drzewo

- Dziewczynka została przygnieciona - powiedziała dziennikarzom TVP3 Bydgoszcz Małkińska.

Dziewczynkę spod drzewa wydostali strażacy i na miejscu udzielili jej pierwszej pomocy. 12-latka została przewieziona przez ochotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala w Bydgoszczy.

- Dziecko jest w stanie ciężkim - przekazała TVP3 Bydgoszcz podkom. Małgorzata Małkińska.

Zobacz koniecznie: Śmierć zabrała te dzieci. Ich życie skończyło się za szybko. Te historie rozrywają serce

Z informacji przekazanych przez podkom. Małgorzata Małkińska wynika, że obecnie policja wyjaśnia okoliczności zdarzanie, które prowadzone są pod kątem art. 160 Kodeksu Karnego, czyli narażenie na utratę życia lub zdrowia. 

- Na miejscu zdarzenia był biegły, który stwierdził, że przyczyną może być spróchnienie korzenia i podstawy pnia drzewa. Trwają dalsze czynności pod nadzorem prokuratora. Będziemy wyjaśniać dokładny przebieg i przyczyny – powiedziała TVP3 Bydgoszcz podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej w Lipnie.

14-letnia Ksenia zginęła w koszmarnym wypadku. Jechała z kuzynką do McDonalds