Ciało 37-letniej kobiety z Torunia koło Wydziału Chemii. To tutaj je odnaleźli

i

Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Ciało 37-letniej kobiety z Torunia znalezione na UMK. Prawdopodobnie odebrała sobie życie, powiesiła się na drzewie

Koszmarne odkrycie koło Wydziału Chemii UMK! Znaleźli ciało kobiety [Aktualizacja]

2022-05-11 13:31

Toruń: Koszmarne wieści z kampusu UMK w Toruniu. Na terenie uniwersytetu znaleziono ciało 37-letniej kobiety. Na miejscu pracują policjanci, którzy na ten moment nie chcą przesądzać, w jaki sposób doszło do tragedii. Wszystko wskazuje jednak na koszmarny scenariusz. Spływają do nas kolejne informacje. Aktualizujemy materiał se.pl.

Aktualizacja 13:25

Reporter "Super Expressu" ustalił, że zmarła to 37-letnia kobieta z Torunia. Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. Trwa policyjne śledztwo w tej sprawie. Do tematu będziemy rzecz jasna wracać.

Wcześniej pisaliśmy:

Tragedia miała miejsce dziś (środa, 11 maja) przed godziną 7:00. Ciało młodej kobiety znaleziono między Wydziałem Chemii UMK a Biblioteką Główną. Po makabrycznym odkryciu, świadkowie wezwali na miejsce policję. - Na ten moment nie znamy tożsamości tej kobiety. Mogę tylko potwierdzić, że takie zdarzenie miało miejsce. Na więcej informacji trzeba poczekać, bo nie znaleźliśmy żadnych dokumentów - powiedziała naszemu dziennikarzowi asp. Agnieszka Lewicka-Wolsza z biura prasowego KMP w Toruniu. Reporter "Super Expressu" ustalił, że 37-letnia kobieta najprawdopodobniej targnęła się na własne życie i powiesiła się. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami z miejsca makabrycznego odkrycia.

Czytaj też: Toruń: Pijana i naćpana leżała na ławce. Ma zaledwie 16 lat. Wstrząsające sceny w centrum

Ciało młodej kobiety znalezione na terenie UMK w Toruniu. Apel ws. depresji

Wszystko wskazuje na to, że kobieta popełniła samobójstwo na terenie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich. Do tematu będziemy wracać. Rodzinie i bliskim tej kobiety składamy już teraz wyrazy współczucia. Pamiętajcie - depresja to bardzo poważny problem!

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy Polacy mają dostateczną wiedzę na temat depresji?
Po serii tragicznych samobójstw w Złotych Tarasach pojawiły się nowe zabezpieczenia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE