Krwawy finał libacji we Włocławku. Dźgnął gospodarza nożem! Ofiara nie żyje

i

Autor: Shutterstock

Straszne!

Krwawy finał libacji we Włocławku. Dźgnął gospodarza nożem! Ofiara nie żyje

2023-08-09 9:34

Zaprosił ich do swojego mieszkania we Włocławku. Miało to być przyjemne popołudnie, z alkoholem w tle. Tymczasem kłótnia zakończyła się w najgorszy możliwy sposób. Gospodarz został dźgnięty nożem przez kompana od kieliszka. Napastnik usłyszał zarzut zabójstwa.

Do zabójstwa doszło w minioną sobotę (5 sierpnia 2023 r.) w mieszkaniu przy ul. Kapitulnej na włocławskim Południu, a jako pierwsi poinformowali o nim dziennikarze lokalnego serwisu ddwloclawek.pl. Straszny finał miała libacja alkoholowa. Późnym popołudniem jej uczestnicy pokłócili się. Gospodarz otrzymał cios nożem. - Ofiarą był mężczyzna w średnim wieku - poinformowała ddwloclawek.pl prokurator Małgorzata Kęcicka z Prokuratury Rejonowej we Włocławku.

Włocławek: Zabójstwo na Południu. Sprawca usłyszał zarzut

- W związku z zabójstwem zatrzymano trzy osoby, które uczestniczyły w spotkaniu. Jednej z nich w poniedziałek przedstawiono zarzut zabójstwa - dodaje pani prokurator. Podejrzany nie przyznaje się do winy. Został aresztowany na trzy miesiące. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać w kolejnych materiałach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Brutalne zabójstwo podczas libacji w Mirkowie.