Kujawsko-Pomorskie. Pogrążyła go zawartość szafy. Grozi mu 10 lat więzienia [ZDJĘCIA]

2020-09-16 18:21 KM

Policjanci z województwa kujawsko-pomorskiego zatrzymali 40-latka z Rypina za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Kryminalni zabezpieczyli u niego ponad 220 gramów marihuany. Mężczyźnie grozi nawet do 10 lat więzienia. Funkcjonariusze znaleźli trefny towar w szafie!

W minionym tygodniu policjanci z Rypina (województwo kujawsko-pomorskie) zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację o mężczyźnie, który w swoim miejscu zamieszkania może posiadać narkotyki. Tym mężczyzną był 40-letni mieszkaniec Rypina. Policjanci natychmiast udali się pod ustalony adres i przeszukali pomieszczenia należące do niego. Na miejscu kryminalni znaleźli i zabezpieczyli ukryte w szafie 9 słoików z zawartością suszu roślinnego.

Czytaj także: Pijanych wożą z Grudziądza do Torunia! ABSURD w Kujawsko-Pomorskiem

Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

- Policyjny tester do identyfikacji środków odurzających wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana w ilości ponad 220 gramów. Ponadto policjanci ustalili dodatkowo, że mężczyzna od kwietnia do sierpnia prowadził nielegalną uprawę konopi - informuje asp. szt. Dorota Rupińska, oficer prasowy KPP w Rypinie.

Właściciel nielegalnych substancji został zatrzymany w policyjnym areszcie. Na podstawie zebranego materiału dowodowego 40-latek usłyszał zarzuty dotyczące nielegalnej uprawy oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. - Za te czyny grozi mu do 10 lat więzienia - podsumowuje policjantka z Rypina.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Katowice: Wielka akcja policjantów! Narkotyki, samochody i miliony złotych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.