Kujawsko-Pomorskie: Prawdziwy JANUSZ zbrodni. Nie zgadniesz, gdzie się ukrył!

2020-12-04 11:05 KM
Kujawsko-Pomorskie: Prawdziwy JANUSZ zbrodni. Nie zgadniesz, gdzie się ukrył!
Autor: CC Unsplash.com / @jonnilundy Kujawsko-Pomorskie: Prawdziwy JANUSZ zbrodni. Nie zgadniesz, gdzie się ukrył!

Kryminalni z Radziejowa (województwo kujawsko-pomorskie) zatrzymali mężczyznę, poszukiwanego do odbycia kary więzienia. To prawdziwy "geniusz", gdyż jego sposób na uniknięcie spotkania z funkcjonariuszami jest co najmniej oryginalny.

Kujawsko-Pomorskie: Prawdziwy JANUSZ zbrodni. Nie zgadniesz, gdzie się ukrył!

Poszukiwani z województwa kujawsko-pomorskiego nierzadko robią bardzo wiele, aby uniknąć spotkania z funkcjonariuszami policji. Tak było również w przypadku mieszkańcy gminy Topólka. Miał on na sumieniu przestępstwa drogowe, więc kryminalni z Radziejowa odwiedzili mieszkanie, w którym miał przebywać. Sprawdzenie budynku nie przyniosło jednak oczekiwanego rezultatu. Okazało się, że "geniusz" wpadł na pomysł, który miał mu zagwarantować wolność. Życie jednak brutalnie zweryfikowało te plany.

- Mężczyzna schował się w garażu pod samochodem. Na niewiele się to zdało. Po chwili siedział skuty kajdankami w radiowozie - przekazuje nam asp. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

Zatrzymany mieszkaniec regionu spędzi w zakładzie karnym najbliższy rok. Policjanci podczas swoich interwencji też miewają obaw. Jakiś czas temu przepytaliśmy oficer prasową KMP w Toruniu o najzabawniejsze wpadki przestępców z Torunia i okolic. Efekty możecie znaleźć TUTAJ.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Policjanci z Torunia zatrzymali dwóch nastolatków. Kilkadziesiąt zarzutów!