Kujawsko-Pomorskie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom policję! [WIDEO]

2020-09-18 14:43 KM
Kujawsko-Pomorskie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom policję!
Autor: KPP w Lipnie Kujawsko-Pomorskie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom policję!

We wrześniu na terenie Lipna (województwo kujawsko-pomorskie) doszło do kilku włamań. Policjanci poszukują sprawców. Jeden z nich widoczny jest na nagraniu monitoringu. - Jeśli rozpoznajesz sprawcę skontaktuj się ze śledczymi - apeluje podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja z Lipna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kujawsko-Pomorskie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom policję!

Funkcjonariusze z województwa kujawsko-pomorskiego już niejednokrotnie podkreślali, że publikacja wizerunków sprawców przestępstw potrafi wydatnie pomóc śledczym. Włamania i kradzieże należą do kategorii przestępstw uznawanych za najbardziej uciążliwe społecznie. W tym miesiącu na terenie Lipna doszło do kilku tego typu przestępstw. Nagrania monitoringu zarejestrowały potencjalnego sprawcę i policjanci postanowili przekazać je mediom. Materiał wideo umieszczamy nad tekstem!

Czytaj też: 42 nowe przypadki koronawirusa w Kujawsko-Pomorskiem. Powiat trafił do żółtej strefy! [18.09.2020]

- Wszystkich, którzy rozpoznają tego mężczyznę policjanci proszą o kontakt z dyżurnym pod nr tel: 47 75 382 00 lub 514 970 571, albo z policjantem prowadzącym sprawę: 47 7538 264 - apeluje podkomisarz Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Zuchwały napad w Tesco. Policja publikuje nagranie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.