Kujawsko-pomorskie: Wsadzili go do bagażnika i WYWIEŹLI DO LASU! To był początek TORTUR

2021-04-08 10:44 Konrad Marzec
Efektowny POŚCIG w Kujawsko-Pomorskiem! Na jaw wyszły MROCZNE FAKTY z życia 25-latka
Autor: Małopolska Policja Efektowny POŚCIG w Kujawsko-Pomorskiem! Na jaw wyszły MROCZNE FAKTY z życia 25-latka

Efektowny policyjny pościg w gminie Kowalewo Pomorskie (woj. kujawsko-pomorskie). Stróże prawa zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Zbójno. Okazało się, że młody mężczyzna ma sporo na sumieniu, m.in. brutalny rozbój. - Mężczyzna usłyszał już zarzuty i na wniosek prokuratora, decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami - przekazuje nam asp. szt. Małgorzata Lipińska z KPP w Golubiu-Dobrzyniu.

Kujawsko-pomorskie: Efektowny POŚCIG policji! Na jaw wyszły MROCZNE FAKTY z życia 25-latka. To wyjątkowy BRUTAL

W minioną niedzielę (04.04.21) około godz. 16.00 w miejscowości Lipienica gm. Kowalewo Pomorskie, w wyniku pościgu policjanci zatrzymali kierowcę osobowego daewoo, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W trakcie legitymowania okazało się, że 25-latek był poszukiwany przez golubsko-dobrzyńskich śledczych do sprawy rozboju dokonanego 31 stycznia br. na 25-letnim mieszkańcu gm. Zbójno. Jak się okazuje, nie stronił on od brutalnych metod. - Wówczas poszukiwany wraz z dwoma kompanami, którzy zostali już wcześniej aresztowani do tej sprawy, zaatakowali pokrzywdzonego, pobili i okradli z telefonu, portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów oraz wyposażenia samochodu, a następnie umieścili w bagażniku samochodu należącego do pokrzywdzonego i wywieźli do lasu. Tam pokrzywdzony ponownie był bity i zastraszany, po czym napastnicy odwieźli go i pozostawili w miejscu zamieszkania, skąd odjechali samochodem pokrzywdzonego - przekazuje asp. szt. Małgorzata Lipińska, oficer prasowy KPP w Golubiu-Dobrzyniu.

Czytaj także: Chełmża: jego ofiarami były młode matki i nie tylko. Internetowa "kariera" 19-latka zakończona

- W trakcie zatrzymania 25-latka dodatkowo okazało się, że miał on przy sobie narkotyki. Mężczyzna, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał zarzuty rozboju, wymuszenia rozbójniczego, pozbawienia wolności posiadania narkotyków oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej - informuje policjantka z Golubia-Dobrzynia.

W minioną środę (07.04.21) w sprawie tej prokurator z Prokuratury Rejonowej w Golubiu-Dobrzyniu wnioskował do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego. - Jeszcze tego samego dnia sąd, po zapoznaniu się z aktami sprawy, postanowił, że podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami. Za popełnione przestępstw grozi mu teraz kara od 3 do 12 lat pozbawienia wolności - podsumowuje asp. szt. Lipińska.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Brutalny atak w Bydgoszczy. Ofiara trafiła na stół operacyjny. Policja zatrzymała jednego ze sprawców
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE