Michałki. Horror na drodze! 17-latek wtargnął wprost pod samochód

2021-12-21 12:33
Policja jadąca na miejsce wypadku
Autor: materiały policji Michałki. Horror na drodze! 17-latek wtargnął wprost pod samochód / Zdjęcie poglądowe

Michałki. Policja z Brodnicy prowadzi śledztwo w sprawie poważnego wypadku drogowego, do którego doszło w miniony poniedziałek (20.12.2021) ok. godziny 14:00. Kto zawinił w tej sytuacji? Są już pierwsze ustalenia.

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek (20.12.2021) po godzinie 14:00 w Michałkach (powiat brodnicki). Świadkowie, którzy widzieli zdarzenie mówią o scenach grozy Policjanci zostali powiadomieni o 17-letnim pieszym, który wtargnął pod samochód osobowy marki Skoda Roomster. - Nastolatek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. 45-latek kierujący skodą był trzeźwy. Policjanci z Brodnicy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia - informuje naszą redakcję asp. szt. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy KPP w Brodnicy.

Czytaj też: Marian poszedł na urodziny Radia Maryja. Jego zwłoki wyłowili z Wisły. Dramat w Toruniu

Wypadek w Michałkach. Apel policji o ostrożność

Na szczęście w przypadku zdarzenia z 20 grudnia nie mówimy o śmiertelnej ofierze. 17-latkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Policjanci apelują o ostrożność na drogach. W tym intensywnym okresie okołoświątecznym pomóżmy sobie nawzajem!

- Dołóżmy wszelkich stara, aby czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mógł był dla nas wszystkich czasem zdrowia i spokoju. Wjeżdżając lub wchodząc na drogę skupmy uwagę na wszystkich uczestnikach dokładając wszelkiej ostrożności, aby nie wyrządzić sobie wzajemnie bólu i przykrości. Jeśli jesteś pieszym na drodze, stój na chodniku tak długo dopóki nie upewnisz się, że kierowca cię widzi. Wcześniej nie wchodź na jezdnię. Kierowco, jeśli z daleka widzisz przejście dla pieszych to już zacznij zwalniać, bo być może pieszy już się znajduje na drodze, a twoje oko jeszcze nie rozpoznało sylwetki człowieka - apeluje podinsp. Dąbrowska z KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Pijany syn policjanta w BMW spowodował potworny wypadek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE