Porażająca historia

Emilia i Michał mieli bawić się razem na studniówce, a leżą w kostnicy

2023-01-14 5:00

Cała trójka miała w sobotę (14 stycznia 2023 r.) bawić się na studniowce. Tak się jednak nie stanie. Ona i on leżą w kostnicy. Ta, która prowadziła samochód, jest w szpitalu. Fizycznie nic jej nie jest. Prokuratorzy nie mogą z nią porozmawiać, ze względu na jej stan psychiczny. Uczniowie II LO w Toruniu zamiast śmiać się na swojej studniówce, pewnie będą myśleli o swojej koleżance Emilii, która zginęła w wypadku pod Łodzią i zeszłorocznym maturzyście Damianie. On zmarł na boisku, w czasie meczu charytatywnego.

To nie będzie radosna studniówka. Dziewczyny zamiast o czerwonych podwiązkach, które mają im przynieść szczęście na maturze, będą na pewno mówić o tym, jakie życie jest niesprawiedliwe. Będą płakać i mówić o tym wypadku sprzed tygodnia. Gdy na miejsce fatalnego w skutkach zdarzenia na autostradzie pod Łodzią przyjechali strażacy i ratownicy medyczni, zobaczyli, że BMW dachowało.

Młodziutcy torunianie zginęli pod Łodzią. Przerażające kulisy

W samochodzie zakleszczona była Emilia (18 l.). Ratownicy reanimowali ją. Na chwilę serce dziewczyny zaczęło bić, niestety nie na długo. Emilia zmarła w szpitalu. Kilkadziesiąt metrów od samochodu leżały zwłoki Michała (20 l.). Ten wyleciał z samochodu i uderzył głową o beton. Nie miał żadnych szans na przeżycie. BMW wybiło się w powietrze, bo dosłownie otarło się o bok mercedesa. Potem spadło na dach. Skutki tego wypadku są tragiczne. Nie żyją dwie osoby. Trzecia osoba, młoda dziewczyna (19 l.), z potłuczeniami trafiła do szpitala.

19-latka z Torunia wciąż nie została przesłuchana. Trauma do końca życia

Według wstępnych ustaleń, to ona mogła stracić panowanie nad samochodem. Dziewczyna jest załamana. Prokuratorzy - ze względu na jej stan psychiczny - nie mogą z nią porozmawiać. Prokuratura zachowuje daleko idącą ostrożność w informowaniu o tym strasznym wypadku. Śledczy podkreślają, że postępowanie jest na początkowym etapie. Więcej będą wiedzieć po tym, jak opinię sporządzą biegli z zakresu wypadków drogowych. Nie mówią nic o tym, aby kierowane przez młodą dziewczynę BMW jechało za szybko.

Żałoba w toruńskim liceum. Kolejna tragedia związana ze szkołą

O tym wypadku pod Łodzią najwięcej mówi się w Toruniu. Cała trójka, która jechała w BMW, to mieszkańcy tego miasta. Dziewczyny to uczennice klas maturalnych II Liceum Ogólnokształcącego. Podobnie jak ich kolega miały w sobotę (14 stycznia 2022 r.) bawić się na studniówce. Dlatego najgłośniej mówi się o tym wypadku właśnie w ich szkole. Wszyscy bowiem niemal od zawsze znali Emilię.

To nie pierwsza śmierć, z którą przyszło się w tym roku szkolnym zmierzyć uczniom II liceum. 16 grudnia 2022 roku, w czasie meczu charytatywnego na boisku na atak serca zmarł Damian. W maju 2022 roku pisał maturę. Był znaną i lubianą osoba w szkole. Rodzinom i bliskim ofiar składamy wyrazy współczucia.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE