Ale numer!

Najśmieszniejsze nazwy miejscowości w Kujawsko-Pomorskiem. Ludzie pękają ze śmiechu, gdy przez nie przejeżdżają!

2022-12-13 14:52

Kujawsko-pomorskie kryje wiele tajemnic, również tych zabawnych. Idziemy o zakład, że nie słyszeliście o kilku miejscowościach, które leżą w tym regionie. Ludzie, którzy wymyślali te nazwy mają fantazję! Wybraliśmy dla was te, które uważamy za najzabawniejsze i zestawiliśmy je na portalu se.pl.

Powiaty lipnowski, rypiński, brodnicki i inne regiony województwa kujawsko-pomorskiego - one kryją bardzo zabawne nazwy miejscowości. Mieszkańcy największych miast tego regionu być może nie spodziewają się, jakie "skarby" kryje najbliższa okolica. Załoga portalu se.pl zaprasza was na podróż po osobliwych zakątkach województwa kujawsko-pomorskiego. Zapewniamy was, że kierowcy, którzy tamtędy przejeżdżają, często przecierają oczy ze zdumienia!

Najśmieszniejsze nazwy miejscowości w Kujawsko-Pomorskiem. Zobaczcie galerię ze zdjęciami!

Przygotowaliśmy zestawienie - naszym zdaniem - najzabawniejszych nazw miejscowości, kolonii i osad, leżących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zamieszczamy je w poniższej galerii. Wystarczy kliknąć pierwsze zdjęcie i przewijać. Czegoś w niej zabrakło? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Sonda
Czy uważasz, że te nazwy miejscowości w Kujawsko-Pomorskiem są zabawne?
Kujawsko-pomorskie: 76-latek jechał drogą ekspresową S5„pod prąd"