Nie wyszedł z tego wypadku o własnych siłach ale i tak cudem go przeżył

2020-07-09 9:39 Mariusz Korzus

Samochós wygląda tak jakby z góry, z boku i i z przodu uderzyło w niego kilkanaście ton żelastwa. Policjanci jak przyjechali na miejsce zdarzenia przecierali oczy ze zdziwienia. Co prawda kierowca nie mógł wyjść z samochodu bo był w nim zakleszczony, ale przeżył wypadek.

O wielkim szczęściu może mówić kierowca audi, który w nocy nie dostosował prędkości do warunków drogowy i uderzył w drzewo.

- We wtorkową noc ( 7.06.) brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Gortatowo. Funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący pojazdem audi, na prostym odcinku drogi, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na szczęście mężczyzna podróżował sam. 28-latek z powiatu brodnickiego z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia – mówi aspirant sztabowa Agnieszka Łukaszewska, rzecznik prasowy brodnickiej policji – kierowca może mówić o wielkim szczęściu - dodaje