A jednak!

Odwiedziliśmy kawiarnię Rydzyka w Toruniu i zamówiliśmy schabowego w post. Taka była reakcja obsługi

2024-02-27 6:28

Postanowiliśmy sprawdzić, czy w kawiarni ojca Rydzyka w Toruniu można zjeść tanio i smacznie. Nasi dziennikarze mieli w zanadrzu także dodatkowy test - wybrali się do lokalu w Środę Popielcową i próbowali zamówić danie z mięsem. Reakcja obsługi była jednoznaczna!

Ta kawiarnia, ulokowana na obrzeżach Torunia, została zbudowana przez fundację ojca Tadeusza Rydzyka. Mieści się niedaleko kampusu uczelni ojca Rydzyka i zbudowanego z jego inicjatywy kościoła św. Jana Pawła II. Powstała z myślą o pielgrzymach, którzy chcą przyjechać do Torunia i zwiedzić świątynię. 

Czy Rydzyk serwuje mięso w postny dzień? Sprawdziliśmy

Nasi dziennikarze postanowili sprawdzić, czy ojciec Tadeusz Rydzyk przestrzega w Środę Popielcową postu. W Popielec (14 lutego 2024) mięsa nie było w menu. Do wyboru były natomiast dwie zupy - serowa i kalafiorowa. Na drugie danie zaproponowano nam rybę.

-  Nie ma dzisiaj żadnego mięsa, bo jest Środa Popielcowa. W piątki też nie ma dań mięsnych, jest tylko ryba - usłyszał nasz reporter w kawiarni ojca Tadeusza Rydzyka w Toruniu.

Ojciec Rydzyk serwuje pyszne dania. Cena zaskakuje

Nasz dziennikarz wziął zupę kalafiorową, rybę i małą kawę. Ryba była z ziemniakami i doskonałą surówką. Sama ryba była duża i smaczna. Za to wszystko zapłaciliśmy 42 złote. Wniosek? U ojca Rydzyka jest tanio i smacznie. Magda Gessler nie miałaby co robić!

Nasi dziennikarze jeszcze nie jeden raz wpadną do lokalu fundacji redemptorysty na coś dobrego. Reporter "Super Expressu" poleca kawiarnię ze względu na smak i ceny.

Zobaczcie jak wygląda lokal fundacji ojca Rydzyka. Galeria ze zdjęciami fotoreportera "Super Expressu"

Będzie się smażyć w PIEKLE! Prawie ŚWIĘTY człowiek! Tak Rydzyk SKŁÓCIŁ Polaków | Komentery
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki