Optymistyczna prognoza na środę, ale poranek będzie chłodny [Pogoda Toruń 27.07.2022]

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Optymistyczna prognoza na środę, ale poranek będzie chłodny [Pogoda Toruń 27.07.2022]

Środa bez deszczu

Optymistyczna prognoza na środę, ale poranek będzie chłodny [Pogoda Toruń 27.07.2022]

2022-07-27 6:53

Pogoda Toruń 27.07.2022. Prognoza eksperta Rafała Maszewskiego wygląda dość optymistycznie. Mieszkańcy grodu Kopernika i województwa kujawsko-pomorskiego mogą schować do szafy kurtki przeciwdeszczowe. Nie ma też mowy o męczących upałach.

Pogoda Toruń 27.07.2022. Prognoza na środę

Najnowsza prognoza pogody dla Torunia spodoba się wszystkim tym, którzy narzekali na upały z temperaturami powyżej 30 stopni. Środek tygodnia będzie przypominał przełom wiosny i lata. - W środę słońce dość często przysłaniać będą chmury. Zachmurzenie będzie umiarkowane, ale bez opadów. Po południu temperatura wzrośnie do około 22-23 stopni. Będzie ciepło, ale początek dnia będzie chłodny - pisze Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Toruń: Wpuściła do mieszkania "pracownicę przychodni" i straciła mnóstwo pieniędzy! Rozpoznajesz ją?

- Zachodni wiatr powieje z umiarkowaną prędkością, a ciśnienie atmosferyczne czasami będzie wolno rosnąć. Warunki biometeorologiczne poprawią się do obojętnych - dodaje Rafał Maszewski za pośrednictwem strony pogodawtoruniu.pl.

Prognoza długoterminowa dla Torunia. Jaka pogoda pod koniec tygodnia?

Bliżej weekendu temperatury w Toruniu wzrosną do ok. 26 stopni, ale na pewno nie będziemy narażeni na upały. Słaby deszcz może popadać jedynie w sobotę (30.07.2022 r.), a wiatr na ogół będzie słaby lub umiarkowany. Z przyjemnymi warunkami atmosferycznymi zostaniemy do końca tygodnia i również z takowymi wejdziemy w nowy. Ciśnienie na stabilnym poziomie w granicach 1007 - 1011 hPa. Prognozy będziemy regularnie analizować w naszym lokalnym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda wpływa na Twoje samopoczucie?
Toruńskie obchody Święta Policji