PGE Ekstraliga: znamy awizowane składy na mecz Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra! Bajerski ZASKOCZYŁ

2021-04-01 16:06 Konrad Marzec
PGE Ekstraliga: znamy awizowane składy na mecz Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra! Bajerski ZASKOCZYŁ
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose PGE Ekstraliga: znamy awizowane składy na mecz Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra! Bajerski ZASKOCZYŁ

Awizowane składy na niedzielny (4.04.2021) mecz eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra. Trenerzy Tomasz Bajerski i Piotr Żyto przekazali awizowane składy na spotkanie 1. kolejki PGE Ekstraligi. W składzie Aniołów sporo niespodzianek. W ekipie z Winnego Grodu mamy ciekawą rywalizację młodych zawodników.

PGE Ekstraliga: znamy awizowane składy na mecz Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra! Bajerski ZASKOCZYŁ

W najbliższa niedzielę (4.04.2021) 1. kolejka PGE Ekstraligi na Motoarenie. eWinner Apator Toruń podejmie Falubaz Zielona Góra. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30. W czwartek poznaliśmy awizowane składy na mecz eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra. Trenerzy Piotr Żyto i Tomasz Bajerski odkryli karty.... choć nie wszystkie! W zestawieniach jest trochę niespodzianek i spodziewamy się modyfikacji. Zwłaszcza "Bayer" dał sobie duże pole do manewru. Są m.in. bracia z Australii oraz Kamil Marciniec którzy zmagali się z COVID-19. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Przeczytaj także: Koronawirus w Apatorze Toruń! Trzech kluczowych zawodników zakażonych

Awizowane składy na mecz eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra

W składzie eWinner Apatora Toruń brakuje Roberta Lamberta, Tobiasza Musielaka i Adriana Miedzińskiego, ale uspokajamy - najprawdopodobniej dwóch z nich pojawi się w składzie "docelowym". W ten sposób trener daje sobie pole do manewru. W drużynie Piotra Żyto rywalizację o skład najpewniej wygrał Jan Kvech. 

Falubaz Zielona Góra:

 1. Jan Kvech,
 2. Patryk Dudek,
 3. Max Fricke,
 4. Piotr Protasiewicz,
 5. Matej Zagar,
 6. Nile Tufft,
 7. Jakub Osyczka.

eWinner Apator Toruń:

 • 9. Paweł Przedpełski.
 • 10. Jack Holder,
 • 11. Kamil Marciniec,
 • 12. Petr Chlupac,
 • 13. Chris Holder,
 • 14. Krzysztof Lewandowski,
 • 15. Karol Żupiński

eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra (niedziela, godz. 16.30, nsport+)

Muzeum "Dom PRL-u" w Toruniu
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE