Poważny wypadek z udziałem motocyklisty w Toruniu. Powód? Ten co zwykle...

2021-07-20 12:21
Policja jadąca na miejsce wypadku
Autor: materiały policji Poważny wypadek z udziałem motocyklisty w Toruniu. Powód? Ten co zwykle... / Zdjęcie poglądowe

W miniony poniedziałek (19.07.2021) przy ul. Łyskowskiego w Toruniu doszło do poważnego wypadku z udziałem "osobówki" i motocykla. Policjantka z biura KMP w Toruniu poinformowała nas, że całe nieszczęście zaczęło się od nieustąpienia pierwszeństwa.

Poważny wypadek z udziałem motocyklisty w Toruniu. Powód? Ten co zwykle...

Wypadek miał miejsce w miniony poniedziałek (19.07.2021) ok. godziny 15:00 przy ul. Łyskowskiego w Toruniu. Dyżurny miejscowej policji wysłał na miejsce policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego toruńskiej komendy. - Z ich ustaleń wynika, że 50-letnia kierująca pojazdem marki opel corsa podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Suzuki, który jechał prawidłowo od ul. Łyskowskiego z kierunku ul. Rydygiera - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

Czytaj także: Toruń: Linie tramwajowe zostaną wstrzymane! Ważne informacje dla pasażerów

W efekcie doszło do zderzenia obu pojazdów. 38-letni kierujący motocyklem został przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do jednego z toruńskich szpitali. - Policjanci apelują o nadzwyczajną ostrożność i przypominają, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to jedna z najczęstszych przyczyn zdarzeń w ruchu drogowym. W okresie letnim na drogach jest zdecydowanie więcej pojazdów w szczególności jednośladów - podkreśla podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Groźne zdarzenie przy wyjeździe z Torunia. Policjanci nie mogli w to uwierzyć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE