KOSZMAR w powiecie włocławskim. Znamy przyczynę FATALNEGO w skutkach POŻARU [NOWE FAKTY]

2021-02-26 12:59 km
KOSZMAR w powiecie włocławskim. Znamy przyczynę FATALNEGO w skutkach POŻARU
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons KOSZMAR w powiecie włocławskim. Znamy przyczynę FATALNEGO w skutkach POŻARU

Wracamy do sprawy koszmarnego w skutkach pożaru, do którego doszło w piątek (26.02.2021) w miejscowości Gliznowo (woj. kujawsko-pomorskie, powiat włocławski). Policjanci prowadzący śledztwo przekazali nam nowe fakty. Znamy przyczynę tego zdarzenia. Szczegóły na se.pl/torun.

KOSZMAR w powiecie włocławskim. Znamy przyczynę FATALNEGO w skutkach POŻARU

O tragicznym w skutkach pożarze, do którego doszło w małej miejscowości pod Włocławkiem informowaliśmy was na portalu Toruń Projekt Miasto TUTAJ. Policjanci potwierdzają, że tuż przed godziną 6:00 dyżurny został powiadomiony przez straż pożarną o akcji ratowniczo-gaśniczej w miejscowości Gliznowo (gmina Lubień Kujawski), gdzie paliło się w domu jednorodzinnym. - Podczas działań strażacy ujawnili w jednym z pokoi zwłoki 58-letniego mieszkańca tego domu - przekazuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego KMP we Włocławku. 

Czytaj także: PRZYKULI się do bramy Radia Maryja! Rydzyk będzie WŚCIEKŁY [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dokładne okoliczności tragicznego pożaru wyjaśni postępowanie prowadzone przez policjantów pod nadzorem prokuratora, ale znamy już przyczynę tego fatalnego w skutkach zdarzenia.

- Policjanci z Kowala, wspólnie z prokuratorem i biegłym z dziedziny pożarnictwa, wstępnie na miejscu ustalili, że do zaprószenia ognia mogło dojść z powodu niedopałka papierosa, od którego zajęła się część wyposażenia pokoju - informuje nas st. sierż Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

DOM po pożarze w Toruniu czeka odbudowa. Czas nagli
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE