Pożar i ogromne zniszczenia na Rubinkowie. Torunianin w szpitalu

i

Autor: KM PSP w Toruniu Pożar i ogromne zniszczenia na Rubinkowie. Torunianin w szpitalu

Pożar i ogromne zniszczenia na Rubinkowie. Torunianin w szpitalu

2022-03-22 9:32

Toruń. W miniony poniedziałek (21.03.2022) ok. godziny 18:00 wybuchł groźnie wyglądający pożar przy ul. Ludwika Rydygiera (Rubinkowo). Żywioł przyniósł spore zniszczenia. Jeden mężczyzna trafił do szpitala. Policja prowadzi w tej sprawie swoje śledztwo.

Pożar w Toruniu. 21 marca ok. godziny 18:07 strażacy otrzymali wezwanie dotyczące niepokojącego zdarzenia przy ul. Ludwika Rydygiera na toruńskim Rubinkowie. Ogień pojawił się w jednym z mieszkań, na parterze czteropiętrowego bloku. Jedno pomieszczenie zostało doszczętnie zniszczone. Mieszkanie w obecnym stanie nie nadaje się do zamieszkania. Ok. 50-letni mężczyzna trafił do szpitala z poparzeniami ciała. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu działały cztery zastępy straży pożarnej - JRG nr 3, JRG nr 1.

Czytaj też: Uderzył i kopnął kobietę w centrum Torunia! Teraz słono za to zapłaci

- Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie. Na ten moment nie są znane przyczyny pożaru. Trzeba poczekać na wyniki śledztwa - mówi nam asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Dwa pożary tego samego dnia. Mieszkańcy Pragi stracili swoje mieszkania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE