Uderzył i kopnął kobietę w centrum Torunia! Teraz słono za to zapłaci

2022-01-14 13:32
Uderzył i kopnął kobietę w centrum Torunia! Jak mu nie wstyd?!
Autor: KMP w Toruniu Uderzył i kopnął kobietę w centrum Torunia! Jak mu nie wstyd?!

Toruń. Biuro prasowe KMP informuje o udanym zakończeniu sprawy poszukiwanego damskiego boksera. Mężczyzna zaatakował bezbronną kobietę w centrum miasta. Na szczęście sprawca jest już w rękach policji. - Teraz grozi mu nawet do 10 lat więzienia - podaje podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Toruń. W minioną środę (12.01.2022) na prośbę biura prasowego Komendy Miejskiej Policji przekazywaliśmy wizerunek poszukiwanego damskiego boksera. Sprawa poruszyła mieszkańców grodu Kopernika, gdyż agresor zaatakował bezbronną kobietę. Przypomnijmy - do tego bulwersującego zdarzenia doszło 5 grudnia 2021 roku ok. godziny 13:00 skrzyżowaniu ul. Odrodzenia z Szosą Chełmińska. Sprawca dwukrotnie uderzył kobietę w twarz i kopnął ją w nogę. Pokrzywdzona w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała. Wdzięczni za publikację wizerunku funkcjonariusze pochwalili się przełomem w sprawie. - 13 stycznia mężczyzna został zatrzymany. To 64-latek z Torunia bez stałego adresu zameldowania - wyjaśnia podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

Czytaj też: Księdzu celebrycie grozi więzienie. To, co zrobił brutalnie OŚMIESZA jego nauki

- W piątek (14.01.2022 - dop. red.) z ust śledczych usłyszał zarzut uszkodzenia ciała 24-letniej kobiety działając w sposób chuligański, publicznie z błahego powodu, okazując rażące lekceważenie dla porządku prawnego a prokurator ten czyn objął ściganiem z urzędu. Dzisiaj policjanci planują doprowadzić tego mężczyznę do toruńskiej prokuratury. Może mu teraz grozić do 2 lat więzienia - podaje w komunikacie podinsp. Dąbrowska.

Nasza redakcja dziękuje wszystkim czytelnikom, którzy zaangażowali się w sprawę poprzez udostępnianie materiału. Na szczęście sprawca tego okropnego czynu odpowie za niego w najbliższym czasie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy czujesz zagrożenie ze strony policji?
Ukradł alkohol i zaatakował ochroniarza. Dopadła go policja z Torunia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE