Pożar na terenie składu węgla koło Torunia! Duże straty [ZDJĘCIA]

2021-07-29 15:57

W minioną środę (28.07.2021) strażacy z Torunia i okolic przeprowadzili akcje gaśniczą w Turznie. Powodem był pożar na terenie składu węgla. W działaniach brało udział siedem zastępów straży i jak podają służby - straty są duże. Więcej szczegółów na se.pl/torun.

Pożar na terenie składu węgla koło Torunia! Duże straty [ZDJĘCIA]

Niespokojna noc koło Torunia. 28 lipca przed godziną 23:00 strażacy dostali wezwanie do Turzna, gdzie wybuchł pożar garażu i drzwi do budynku gospodarczego. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale jak przekazał portalowi "Oto Toruń" kpt. mgr inż. Przemysław Baniecki, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu - straty są bardzo duże. Na miejscu pracowało łącznie siedem zastępów - PSP i OSP. Zobaczcie galerię z miejsca zdarzenia! Materiały dzięki uprzejmości toruńskich strażaków.

Czytaj też: Czytelniczka z Torunia o poważnym problemie na drogach. MZD odpowiada

- Informację o pożarze otrzymaliśmy w środę o godz. 22:59. W akcji gaśniczej uczestniczyło siedem zastępów straży pożarnej. Budynek uległ znacznemu zniszczeniu i do czasu przeprowadzenia prac nie nadaje się do użytkowania - powiedział "Oto Toruń" rzecznik toruńskich strażaków.

Działania trwały do ok. 1:15. Przyczyny tego niepokojącego zdarzenia wyjaśni policyjne śledztwo.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Pożar kościoła w Kępkach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE