Przelotne deszcze i silny wiatr. Brzydki czwartek za oknami [Pogoda Toruń 15.09.2022]

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Przelotne deszcze i silny wiatr. Brzydki czwartek za oknami [Pogoda Toruń 15.09.2022]

Prognoza dla Torunia

Przelotne deszcze i silny wiatr. Brzydki czwartek za oknami [Pogoda Toruń 15.09.2022]

2022-09-15 6:00

Pogoda Toruń 15.09.2022. W czwartek gród Kopernika i województwo kujawsko-pomorskie nawiedzą nieprzyjemne warunki atmosferyczne. Mogą się przydać parasole - donosi Rafał Maszewski, ceniony lokalny meteorolog. Szczegóły na se.pl.

Pogoda Toruń 15.09.2022. Prognoza na czwartek

W czwartek (15 września 2022 r.) w Toruniu i okolicach dominować będzie aura typowa dla wczesnej jesieni. Wychodząc z domu lepiej nie zapominać o parasolach i kurtkach. - Chmury będą się przeplatać ze słońcem. Zachmurzenie będzie umiarkowane i po południu lokalnie oraz sporadycznie możliwy jest przelotny deszcz. Po południu temperatura powietrza wzrośnie do około 18 stopni. Odczujemy łagodny chłód - donosi Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Nocna demolka w Toruniu. Pijany jak smok kierowca staranował osiem samochodów!

- Zachodni wiatr będzie umiarkowany, po południu chwilami dość silny, a obniżone ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne. Warunki biometeorologiczne będą obojętne - dodaje Maszewski na stronie pogodawtoruniu.pl.

Pogoda długoterminowa dla Torunia. Nieprzyjemny weekend

Do końca tygodnia mieszkańcom Torunia i okolic mogą towarzyszyć przelotne deszcze. Temperatury delikatnie spadną - na poziom 15-16 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany lub dość silny. Ciśnienie nadal poniżej 1000 hPa. Poprawy pogody nie widać również w prognozach na początek przyszłego tygodnia. Do kierowców apelujemy o ostrożność na drogach. Po przelotnych opadach deszczu nawierzchnia nie będzie w najlepszym stanie. Warto zachować czujność. Prognozy będziemy regularnie analizować w naszym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Lubisz, gdy pada deszcz?
Powalone drzewo zniszczyło boksy dla psów w schronisku miejskim w Toruniu