Nocna demolka w Toruniu. Pijany jak smok kierowca staranował osiem samochodów!

i

Autor: Małopolska Policja / Zdjęcie poglądowe Nocna demolka w Toruniu. Pijany jak smok kierowca staranował osiem samochodów!

Zamieszanie na Rubinkowie

Nocna demolka w Toruniu. Pijany jak smok kierowca staranował osiem samochodów!

2022-09-14 20:19

Toruń: Chwile grozy na parkingu przy ul. Wyszyńskiego zaobserwowali świadkowie we wtorek (13.09.2022) ok. godziny 22:30. Jak podaje lokalny portal "Oto Toruń" - mający ponad 3 promile alkoholu kierowca zdemolował osiem samochodów. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Toruń: Nocna demolka na parkingu

Z informacji przekazanych przez portal "Oto Toruń" wynika, że kompletnie pijany kierowca osobowej mazdy, jadący ul. Wyszyńskiego na osiedlu Na Skarpie w pobliżu pawilonu handlowego "Karolina", staranował zaparkowane tam auta. Łącznie uszkodził aż osiem pojazdów. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali sprawcę. Badanie wykazało ponad trzy promile alkoholu we krwi. - Zatrzymany został przewieziony do Izby Wytrzeźwień. Mężczyzna usłyszy zarzuty spowodowania kolizji i jazdy pod wpływem alkoholu. Grozi mu za to wysoka kara grzywny i do dwóch lat więzienia - powiedział asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu, cytowany przez wyżej wspominany serwis.

Czytaj też: Dantejskie sceny na parkingu w Radziejowie. Auto staranowało barierkę. Właścicielka w szoku

Nasza redakcja apeluje do wszystkich czytelników - pod żadnym pozorem nie wsiadajcie za kierownicę pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Narażacie w ten sposób nie tylko siebie, ale przede wszystkim innych uczestników ruchu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Mija rok od tragicznej śmierci żołnierza, którego zabił pijany kierowca