Groza na parkingu w Radziejowie. Źle zabezpieczone auto staranowało barierkę

i

Autor: KPP Radziejów Groza na parkingu w Radziejowie. Źle zabezpieczone auto staranowało barierkę

Groza na parkingu

Dantejskie sceny na parkingu w Radziejowie. Auto staranowało barierkę. Właścicielka w szoku [Zdjęcia]

2022-09-14 15:51

Radziejów: Nietypowa interwencja policjantów z województwa kujawsko-pomorskiego miała miejsce we wrześniu na jednym z parkingów. Źle zabezpieczone auto, staranowało barierkę i zatrzymało się na stojących poniżej samochodach. - Policjanci przypominają o obowiązku zabezpieczenia parkowanych pojazdów - przekazuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

Radziejów: Groza na parkingu. Zaczęło się od źle zabezpieczonego samochodu

Policjant z biura prasowego KPP Radziejów podaje, że do tego niepokojącego zdarzenia doszło na ulicy Wysokiej w Radziejowie. Kobieta kierująca oplem, zaparkowała swój samochód na parkingu o lekkim nachyleniu. Podczas uruchamiania auta, pojazd stoczył się z górki, uszkodził barierkę i wylądował na stojących poniżej volkswagenach. - Na szczęście w wyniku tego zderzenia nikt nie został ranny. Chwilę przed zdarzeniem auto próbowano odpalić za pomocą przewodów rozruchowych. 45-latka, nie potrafiła wyjaśnić jak doszło do stoczenia się pojazdu. Została ukarana przez mundurowych mandatem - wyjaśnia asp. szt. Krasucki w komunikacie, przesłanym do naszej redakcji. Zobaczcie galerię ze zdjęciami! Pod nią dalszy ciąg naszego materiału.

Czytaj też: 30-latek leżał na torach i trzymał nóż! Zdjęli go z torów w ostatniej chwili

- Policjanci przypominają o obowiązku zabezpieczenia parkowanych samochodów. Przepisy dokładnie regulują kwestią zatrzymania i postoju. Kierujący pojazdem jest zobowiązany w czasie postoju zabezpieczyć pojazd przed możliwością jego uruchomienia przez osobę niepowołaną oraz zachować inne środki ostrożności, niezbędne do uniknięcia wypadku. Niestosowanie się do tych zaleceń grozi mandatem w wysokości do 500 zł - podkreśla oficer prasowy KPP Radziejów.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Który nawyk kierowców najbardziej Cię irytuje?
Pijany kierowca uciekał przed policją na S8. Staranował radiowóz!