Radziejów: nie miał na sobie maseczki. Policja wysłała go do więzienia

2021-05-13 13:13 Konrad Marzec
Policja Polska
Autor: policja

Radziejowscy policjanci wylegitymowali mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa. - Okazało się, że 40-latek był poszukiwany i prosto z ulicy trafił za kratki - przekazuje asp. szt. Marcin Krasucki z KPP Radziejów. Więcej szczegółów na se.pl/torun.

Radziejów: nie miał na sobie maseczki. Policja wysłała go do więzienia

Do opisywanego zdarzenia doszło wczoraj (12.05.21r.) na ulicy Brzeskiej w Radziejowie. Policjanci prewencji  patrolujący okolice dworca autobusowego, zauważyli mężczyznę, który nie miał maseczki na twarzy. Wylegitymowany 40- latek z powiatu słupeckiego, został sprawdzony w policyjnych systemach. - Okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Słupcy - przekazuje nam asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

Czytaj też: Toruń: Była zakażona koronawirusem i chodziła na zakupy! Sąd wydał wyrok

- Mężczyzna, miał wyrok dziewięciu miesięcy więzienia, za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Prosto z ulicy trafił za kratki, gdzie odsiedzi zasądzona karę - informuje w komunikacie asp. szt. Krasucki.

Niebawem (15.05.2021) wejdzie w życie nowy przepis - na świeżym powietrzu nie trzeba będzie nosić maseczek, jeśli uda się zachować odpowiedni dystans. Do tego czasu policjanci bezwzględnie karzą tych, którzy nie noszą materiałów ochronnych.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Radziejów i okolice na sygnale:

Pobił zakonnika, bo ten zwrócił mu uwagę na brak maseczki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE