Pomylił drogę pod Radziejowem z torem wyścigowym! Szokująco drogi rajd kierowcy BMW

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Pomylił drogę pod Radziejowem z torem wyścigowym! Szokująco drogi rajd kierowcy BMW

Bolesna lekcja dla 39-latka

Pomylił drogę pod Radziejowem z torem wyścigowym! Szokująco drogi rajd kierowcy BMW

2022-09-15 13:21

Kujawsko-pomorskie: W trakcie prowadzonych ostatnimi czasy działań „Prędkość” radziejowscy policjanci zatrzymali kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 72 km/h. Mężczyzna stracił rzecz jasna prawo jazdy i dostał ogromny mandat. Jedno jest pewne, tę lekcję zapamięta na bardzo długo.

Radziejów: Policja zatrzymała pirata drogowego z BMW

Rzecznik prasowy radziejowskiej komendy informuje, że w środę (14.09.2022 r.) podczas prowadzonych na drogach powiatu działań "Prędkość" jego koledzy zatrzymali pirata drogowego. Na terenie gminy Dobre wpadł 39-letni kierowca BMW. Mundurowi nie mieli dla niego litości. - Kierujący autem 39-latek z powitu włocławskiego, rozwinął prędkość 122 km/h w terenie zabudowanym - przekazuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów. Jak można się domyślać, mandat, który otrzymał zapamięta na bardzo długo. Taryfikator jest w takich przypadkach brutalny. 

Czytaj też: Przyjdą po syna Wałęsy o 6 nad ranem! Nie będzie litości

- Za to wykroczenie stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Dodatkowo został ukarany 2500 zł. mandatem i punktami karnymi - podsumowuje asp. szt. Krasucki z radziejowskiej policji.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?

Policjanci codziennie apelują o ostrożność na drogach. Nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych, podobnie jak nieustępowanie pierwszeństwa i alkohol. Funkcjonariusze podkreślają, że nie będzie żadnej taryfy ulgowych dla nietrzeźwych kierowców. Niestety już w tym tygodniu spłynęły do nas informacje o tych, którzy wsiadają za kierownicę na podwójnym gazie. W Toruniu pijany jak smok staranował osiem samochodów. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Mija rok od tragicznej śmierci żołnierza, którego zabił pijany kierowca

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki