Idą po Wałęsę

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express, archiwum prywatne Idą po Wałęsę

Policjanci wyważą drzwi?!

Przyjdą po syna Wałęsy o 6 nad ranem! Nie będzie litości

2022-09-15 11:08

To już pewne, toruńscy policjanci za kilka dni wyważą drzwi Sławomira Wałęsy. Zrobią to na polecenie Sądu Rodzinnego. Ten właśnie wydał postanowienie o przymusowym doprowadzeniu syna legendarnego prezydenta Wałęsy na leczenie odwykowe do szpitala. Wałęsa dobrowolnie się tam nie stawił.

Zapukają do Sławomira Wałęsy o 6 rano!

Sławomir Wałęsa to najbardziej znana pociecha Lecha Wałęsy. Prezydencki syn ma ogromną słabość do kieliszka i spódniczek. Jest przekonany, że przez swoją jazdę po pijaku jego tata przegrał wybory w drugiej turze z Aleksandrem Kwaśniewskim.  Rodzina Sławomira miała dość jego pijackich ekscesów i skierowała do sądu wniosek o jego przymusowe leczenie. W czerwcu 2021 roku, Sąd Rodzinny w Toruniu postanowił o umieszczeniu Sławomira Wałęsy w zamkniętym ośrodku na przymusowym leczeniu. Ten jednak na wyznaczony termin się nie stawił.Ostatnimi czasy, w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu wyznał, że rzucił picie, bo po prostu go na nie nie stać. Od razu było to po nim widać. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Syn Wałęsy ma wrócić na odwyk! Po ostatnim nie pił tylko przez kilka godzin

Sławomir Wałęsa przeszedł metamorfozę!

Podpuchnięte oczy i pijacka opuchlizna na twarzy - tak jeszcze kilka tygodni temu wyglądał Sławomir Wałęsa. Teraz prezentuje się o niebo lepiej. Wszystko za sprawa odstawienia alkoholu. Najbardziej znany syn prezydenta Wałęsy zapewnia, że przyczyną są finanse. Najwidoczniej dzięki przymusowej abstynencji, Sławomir Wałęsa miał pieniądze, aby wstąpić do fryzjera. Nie ma co ukrywać, na najnowszym zdjęciu syn prezydenta wygląda jak model. 

Sławomir Wałęsa zawsze miał ogromne powodzenie u kobiet. Ma to coś i ogromne alimenty do płacenia. Syn prezydenta ma czworo dzieci z trójka kobiet. Z pierwszą żona, Sławomir Wałęsa ma dwoje synów. Swoją drugą żonę poznał, gdy był na pierwszej terapii odwykowej. Ta urodziła mu córkę. Kolejnego syna Wałęsa spłodził, gdy będąc żonaty wdał się w romans z żoną szefa firmy, w której pracował. Gdy sprawa wyszła na jaw, Sławomir rzucił pracę u męża swojej kochanki. Nie ma co, Sławomir jest kochliwy. Teraz jednak może mieć kłopoty. Niebawem policja zapuka do jego drzwi.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Kim jest dla Ciebie Lech Wałęsa?
Szok! To Wałęsa!