Kujawsko-pomorskie: Tajemnicze zaginięcie seniorki. Gdzie jest Regina Adryańczyk?

2021-06-11 14:07 Konrad Marzec
Trwają poszukiwania Reginy Adryańczyk. Policjantów z Radziejowa wspierają strażacy
Autor: KPP Radziejów Trwają poszukiwania Reginy Adryańczyk. Policjantów z Radziejowa wspierają strażacy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie (woj. kujawsko-pomorskie), od czterech lat poszukują zaginionej Reginy Adryańczyk, mieszkanki gminy Topólka. W poszukiwania włączyli się także strażacy, którzy wykorzystali sonar. Służby proszą o pomoc internautów.

Kujawsko-pomorskie: Tajemnicze zaginięcie seniorki. Gdzie jest Regina Adryańczyk?

Mijają kolejne miesiące, a ta sprawa wciąż jest niewyjaśniona. Regina Adryańczyk zaginęła 20 marca 2017 r. w miejscowości Karczówek (gmina Topólka). Miała wówczas 82 lata. Kobieta ma 165 cm wzrostu i szare oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w siwą czapkę z kwiatkiem, siwy żakiet, bordowy sweter na guziki, brązową spódnicę oraz czarne buty. - 9 czerwca wspólnie ze strażakami z PSP w Toruniu, Radziejowie i ochotnikami z Orla kontynuowano poszukiwania. Strażacy wyposażeni w sonar i łódkę przeszukiwali stawy w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionej. Niestety, te działania również nie dały efektu - przekazuje naszej redakcji asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów. Zdjęcie poszukiwanej i materiały z akcji zamieszczamy w galerii. Przyjrzyjcie się jej uważnie!

Czytaj też: Radziejów: nie miał na sobie maseczki. Policja wysłała go do więzienia

- Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką policji lub policjantami z Radziejowa tel. 47 753 72 00 - apeluje asp. szt. Marcin Krasucki z KPP Radziejów.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Radziejów i okolice na sygnale:

O co prosiła Iwona Wieczorek? Janusz Szostak wyjaśnia! Zobacz wideo
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE