Run Toruń 2022 i utrudnienia dla mieszkańców! Bulwar Filadelfijski zostanie zamknięty [15.05.2022]

2022-05-13 21:27
Run Toruń 2022 i utrudnienia dla mieszkańców! Bulwar Filadelfijski zostanie zamknięty [15.05.2022]
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express / Zdjęcie ilustracyjne Run Toruń 2022 i utrudnienia dla mieszkańców! Bulwar Filadelfijski zostanie zamknięty [15.05.2022]

Toruń: W najbliższą niedzielę (15 maja) od godziny 11.00 do 13.30 zamknięty zostanie dla ruchu Bulwar Filadelfijski. - Ma to związek z imprezą biegową pn. „Run Toruń - Zwiedzaj ze Zdrowiem 2022”, organizowaną przez Stowarzyszenie Run To Run - podaje Agnieszka Kobus-Pęńsko rzecznik prasowy MZD.

Weekendowe utrudnienia w Toruniu. Wcześniej informowaliśmy was na portalu "Super Express Toruń" o poważnych zmianach dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. To nie wszystko. W niedzielę (15.05.2022) czeka nas gratka dla biegaczy - „Run Toruń - Zwiedzaj ze Zdrowiem 2022”. Rzeczniczka toruńskiego MZD Agnieszka Kobus-Pęńsko informuje nas o wynikających z niej utrudnieniach. Od godziny 11:00 do 13:30 zamknięty zostanie dla ruchu Bulwar Filadelfijski. To nie wszystko - w innych rejonach miastach również trzeba się liczyć z opóźnieniami. 

Czytaj też: Toruń. Śmierć 36-latka po interwencji policji. Rodzina żąda prawdy! "Nie był aniołem, ale był człowiekiem"

Run Toruń 2022. Trasa, utrudnienia, zamknięte ulice

Organizatorzy imprezy Run Toruń przekazują szczegółową trasę. Pamiętajcie, że na tych odcinkach trzeba się liczyć z utrudnieniami komunikacyjnymi. Najgorzej będzie w godzinach 11:00 - 13:00. Tak wygląda trasa:

START – Szosa Okrężna – Łukasiewicza – Motoarena – Pera Jonssona – Szosa Bydgoska (południowa nitka w kierunku Torunia, bieg w przeciwnym kierunku do ruchu aut) – nawrót i przejście na drogę rowerową wzdłuż Szosy Bydgoskiej w kierunku Torunia - Szosa Bydgoska – Przybyszewskiego – Park Bydgoski – Rybaki – Popiełuszki – Bulwar Filadelfijski – nawrót – Bulwar Filadelfijski – META. Bieg na 5km startuje z Parku Bydgoskiego, z 5km trasy biegu głównego i dalej przebiega analogicznie do powyższej trasy.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy przekonują cię propozycje Torunia ws. komunikacji miejskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE