Szykują się duże zmiany w prawie francuskim. Za niezamknięcie drzwi w klimatyzowanym sklepie ma grozić mandat

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne

Sklepy otwarte w Boże Ciało 2022 w Toruniu. Gdzie zrobimy zakupy w Boże Ciało? [Biedronka, Lidl, Auchan]

2022-06-15 10:46

Czy w Boże Ciało są otwarte sklepy w Toruniu? Boże Ciało 2022 wypada 16 czerwca. Czasami zdarza nam się zapomnieć kluczowego produktu i wtedy zastanawiamy się, gdzie zrobimy zakupy w Boże Ciało i inne dni wolne od pracy. Na naszym portalu podpowiadamy, gdzie zrobimy zakupy w Boże Ciało 2022 w Toruniu Czy Biedronka, Lidl i Kaufland będą otwarte 16.06.2022? Sprawdziliśmy!

Boże Ciało 2022 zbliża się wielkimi krokami. To już w czwartek (16.06.2022) będziemy mieli dzień wolny od pracy, ale wiąże się to z pewnymi utrudnieniami. Co roku wielu czytelników dopytuje o sklepy otwarte w Boże Ciało w Toruniu. Zdarza nam się zapomnieć kluczowego produktu i co wtedy? Na szczęście nie zostaniemy z tym kłopotem sami. Poniżej wyjaśniamy, gdzie uzupełnimy zapasy. Sprawa wygląda niemal tak samo jak w przypadku innych świąt kościelnych.

Czytaj też: Boże Ciało 2022? Co roku jest inna data. To warto wiedzieć o Bożym Ciele

Boże Ciało 2022. Gdzie zrobimy zakupy w Toruniu? Czy Lidl, Biedronka i Auchan będą otwarte? [16.06.2022]

Na co dzień jesteśmy przyzwyczajeni do zakupów w popularnych sieciach supermarketów. Niestety w Boże Ciało będziemy musieli zweryfikować nasze plany. Poniżej zamieszczamy listę sklepów, które z całą pewnością nie będą otwarte w Boże Ciało 2022 w Toruniu.

  • Biedronka,
  • Lidl,
  • Auchan,
  • Carrefour,
  • Aldi,
  • Netto
  • Kaufland

Sklepy otwarte w Boże Ciało 2022 w Toruniu. Tutaj zrobimy zakupy!

W Boże Ciało 2022 w Toruniu otwarte będą małe osiedlowe sklepy, w których za ladą stanie właściciel. Czynna będzie także część sklepów Żabka, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić przy okazji innych świąt kościelnych. Decyzję o otwarciu podejmą poszczególni franczyzobiorcy. Zakupy zrobimy też na stacjach benzynowych, można też skorzystać z oferty lokali gastronomicznych. Pamiętajmy jednak, że w Żabkach i w sklepach osiedlowych będą o wiele większe kolejki niż zazwyczaj.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy weźmiesz udział w procesji w Bożego Ciała?