Spotkanie pierwszego stopnia z kangurem. Leśnicy spod Włocławka mają DOWODY!

2020-06-24 14:59 EIB
Spotkanie pierwszego stopnia z kangurem. Leśnicy spod Włocławka mają DOWODY!
Autor: Nadleśnictwo Włocławek, Lasy Państwowe Spotkanie pierwszego stopnia z kangurem. Leśnicy spod Włocławka mają DOWODY!

"Wieczorne spacery po lesie potrafią mocno zaskakiwać" pisze leśnik z Włocławka, który na swojej drodze spotkał... kangura!

Leśnik, który spacerował po lesie pod Włocławkiem przeżył niemałe zaskoczenie, gdy na jego drodze pojawił się... kangur!

"Wieczorne spacery po lesie potrafią mocno zaskakiwać, wypatrujemy dzika, sarnę czy jelenia ale nikt nie spodziewa się kangura...." czytamy w poście umieszczonym na portalu społecznościowym Nadleśnictwa Włocławek, Lasy Państwowe.

Mężczyzna spacerując we wtorek wieczorem po lesie zobaczył nietypowe zwierze. Kangur dostrzegając leśniczego w pewnym momencie podskoczył i przysiadł. Pracownik Lasów Państwowych był bardzo zaskoczony tym spotkaniem. Zrobił egzotycznemu gościowi zdjęcie.

ZOBACZ: Toruń: Dzikie zwierzęta w mieście! Ważny komunikat dla mieszkańców

Nadleśnictwo Włocławek po spotkaniu leśnika ze zwierzakiem zaczęło sprawdzać, jak ten znalazł się na terenie lasów.

- W wyniku naszego poszukiwana znaleźliśmy właściciela - mówi w rozmowie z Polsat News Mieczysław Olewnik z Nadleśnictwa Włocławek.

Kangur uciekł z "Zielonej Szkoły" w Goreniu. Obecnie zwierzę poszukiwane jest przez pracowników "Zielonej Szkoły" i przez pracowników nadleśnictwa.

Toruń sprzedaje działki pod inwestycje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.