Straszny wypadek pod Toruniem! Pieszy zginął po starciu z ciężarówką

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne Straszny wypadek w miejscowości Browina pod Toruniem! Pieszy zginął po starciu z ciężarówką

Fatalne wieści

Straszny wypadek pod Toruniem! Pieszy zginął po starciu z ciężarówką

2023-05-17 10:04

Tragiczny wypadek w miejscowości Browina pod Toruniem miał miejsce w środę (17 maja 2023 r.) przed godziną 4:00. Ciężarowy daf potrącił 47-letniego pieszego. Mężczyzna nie przeżył. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora.

Fatalne wieści napłynęły do nas z dróg pod Toruniem. Jeszcze dobrze nie zaczął się dzień, a już mamy śmiertelną ofiarę. Zdarzenie miało miejsce, gdy było jeszcze ciemno. - 17 maja, krótko przed godziną 4:00 na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Browina (powiat toruński, gmina Chełmża) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci, ciężarowy daf potrącił pieszego. 47-latek zginął na miejscu. 55-letni kierowca był trzeźwy - informuje "Super Express" st. sierż. Sebastian Pypczyński z biura prasowego KMP w Toruniu.

Browina. Tragiczny wypadek pod Toruniem. Trwa śledztwo

Policjant z Torunia dodaje, że funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili niezbędne czynności, które pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku. Obecnie ruch na tym odcinku drogi odbywa się już płynnie. - Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów - przekazuje st. sierż. Pypczyński. Nasza redakcja dołącza się do apeli służb. Do tematu wypadku będziemy wracać w kolejnych artykułach. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Wypadek polskiego autokaru w Niemczech! Kilkadziesiąt osób rannych