Ogromne emocje!

Tak kibice przeżywali finał mistrzostw świata w toruńskim lokalu! "Przerósł oczekiwania". Mamy zdjęcia

2022-12-20 15:12

Toruń: Finał mistrzostw świata w Katarze pomiędzy Argentyną a Francją wzbudził mnóstwo emocji. Nie inaczej było w oficjalnej mundialowej strefie kibica w Hard Rock Pubie Pamela. - Poziom jaki zaprezentowali finaliści przerósł oczekiwania kibicujących - powiedział Dariusz Kowalski, właściciel lokalu. Zobaczcie zdjęcia fanów na portalu se.pl.

Toruński lokal Hard Rock Pub Pamela był oficjalną strefą kibica podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022. Największym zainteresowaniem cieszyły się rzecz jasna mecze Polaków, ale po odpadnięciu z turnieju kadry Czesława Michniewicza przyszła kolej na najważniejsze mecze fazy pucharowej. Wisienką na torcie był finał i genialny mecz Argentyny z Francją, o którym do teraz mówi cały świat. Lionel Messi i jego koledzy wygrali po rzutach karnych, co dało trzeci tytuł "Albicelestes".

Toruń. Tak fani przeżywali finał mistrzostw świata w Katarze. Zdjęcia z oficjalnej strefy kibica

- Poziom jaki zaprezentowali finaliści Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej przerósł oczekiwania kibicujących w Hard Rock Pubie Pamela. Myślę, że ten mecz będzie komentowany jeszcze długo. Do późna odbierałem telefony od osób chcących spuentować to wydarzenie. Atmosfera była niesamowita. Pomógł nam ją tworzyć piwowar kraftowego Browaru Dwa Miasta - Michał Śniegowski. Dzięki jego udziałowi w konkursach, transmisja nabrała wyjątkowego charakteru. Niezapomnianą będzie dzięki poziomowi sportowemu. Zapamiętaliśmy, tym razem pozytywnie, pracę sędziów - powiedział nam Dariusz Kowalski, właściciel lokalu.

Rzeczywiście, Szymon Marciniak i jego zespół zanotowali bardzo dobre zawody. Galerię zdjęć z toruńskiego pubu prezentujemy pod tekstem.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy Szymon Marciniak dobrze sędziował finał mistrzostw świata?
Gwiazdy mundialu. Tragiczny los piłkarzy. Niezapomniani