To tu mieszka ojciec Rydzyk! Wszystkiego pilnują kamery [WIDEO]

2020-01-24 14:13 Redakcja

Ojciec Tadeusz Rydzyk wzbudza niemało kontrowersji. Kojarzony z ogromnymi pieniędzmi i kontrowersyjnymi wypowiedziami duchowny mieszka... no właśnie wcale nie w najbardziej luksusowym budynku na terenie Torunia. Zobaczcie to miejsce w naszym materiale!

O Ojcu Rydzyku napisano i powiedziano już bardzo wiele. Duchowny nie stroni od mocnych wypowiedzi. Ostatnimi czasy odniósł się m.in. do działalności Grety Thunberg. Redemptoryście nie tylko w Toruniu zarzuca się m.in. przepych. My postanowiliśmy sprawdzić dla was, gdzie mieszka o. Tadeusz Rydzyk. Kojarzycie ten rejon Torunia? Tuż obok znajduje się kościół św. Józefa w Toruniu, niedaleko znajdziemy popularne zagłębie szkolne oraz Uniwersyteckie Centrum Sportu. Popularne w grodzie Kopernika Bielany słyną przede wszystkim z ulic: Gagarina, Fałata, Polnej, Reja, Szosy Chełmińskiej oraz właśnie św. Józefa, przy której mieści się dom zakonny redemptorystów.

Jesteście zaskoczeni? A może jest więcej rzeczy, których nie wiecie o słynnym na całą Polskę ojcu Rydzyku? Zapraszamy do rozwiązania naszego quizu!