To tu mieszka ojciec Rydzyk! Wszystkiego pilnują kamery [WIDEO]

2020-01-24 14:13

Ojciec Tadeusz Rydzyk wzbudza niemało kontrowersji. Kojarzony z ogromnymi pieniędzmi i kontrowersyjnymi wypowiedziami duchowny mieszka... no właśnie wcale nie w najbardziej luksusowym budynku na terenie Torunia. Zobaczcie to miejsce w naszym materiale!

O Ojcu Rydzyku napisano i powiedziano już bardzo wiele. Duchowny nie stroni od mocnych wypowiedzi. Ostatnimi czasy odniósł się m.in. do działalności Grety Thunberg. Redemptoryście nie tylko w Toruniu zarzuca się m.in. przepych. My postanowiliśmy sprawdzić dla was, gdzie mieszka o. Tadeusz Rydzyk. Kojarzycie ten rejon Torunia? Tuż obok znajduje się kościół św. Józefa w Toruniu, niedaleko znajdziemy popularne zagłębie szkolne oraz Uniwersyteckie Centrum Sportu. Popularne w grodzie Kopernika Bielany słyną przede wszystkim z ulic: Gagarina, Fałata, Polnej, Reja, Szosy Chełmińskiej oraz właśnie św. Józefa, przy której mieści się dom zakonny redemptorystów.

Jesteście zaskoczeni? A może jest więcej rzeczy, których nie wiecie o słynnym na całą Polskę ojcu Rydzyku? Zapraszamy do rozwiązania naszego quizu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE