Toruń. Tajemnicza paczka pogrążyła dwóch mężczyzn. Akcja służb koło Grębocina

2021-01-13 13:56 km
Akcja strażników z Torunia. Zatrzymanym grozi 10 lat więzienia
Autor: CC Pixabay.com Akcja strażników z Torunia. Zatrzymanym grozi 10 lat więzienia / Zdjęcie poglądowe

Akcja strażników miejskich z Torunia przy ul. Działowej, niedaleko Grębocina. Funkcjonariusze zauważyli podejrzane zachowanie dwóch kierowców i jak się okazało - czujność ich nie zawiodła. Cała akcja zakończyła się zatrzymaniem obu mężczyzn, którym grozi bardzo długa odsiadka. Szczegóły na se.pl/torun.

Toruń: Akcja strażników przy Działowej. Zatrzymanym grozi 10 lat więzienia

To był pracowity poniedziałek dla strażników miejskich z Torunia. 11 stycznia w godzinach porannych dzielnicowi zauważyli na poboczu ulicy Działowej dwa zaparkowane samochody, a przy pojazdach stało dwóch kierowców. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden szczegół. W trakcie zbliżania się do mężczyzn, jeden z nich, odrzucił od siebie jakąś rzecz. Funkcjonariusze zauważyli ten fakt i podnieśli pakunek. Zawartość pogrążyła obu mężczyzn.

Przeczytaj też: Golub-Dobrzyń: wdarł się do jego mieszkania. Potem zaczął się HORROR

- Podejrzaną paczką okazał się proszek zawinięty we folię i owinięty taśmą. W związku z podejrzeniem, że są to narkotyki na miejsce wezwano policję. Okazało się, że w paczce znajduje się ponad pół kilograma amfetaminy. Podejrzani o posiadanie narkotyków mężczyźni w wieku 22 i 36 lat zostali przekazani policji - informuje nas Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Toruniu.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymanym grozi nawet do 10 lat więzienia. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Tak wygląda odnowiony Komisariat Policji Toruń-Rubinkowo!