Toruń. Awaria windy na moście im. Piłsudskiego!

i

Autor: MZD w Toruniu Toruń. Awaria windy na moście im. Piłsudskiego!

Winda nie działa

Toruń. Awaria na moście im. Piłsudskiego!

2022-10-17 13:18

Toruń. O awarii na moście im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu informuje nas rzeczniczka toruńskiego MZD. Chodzi o windę, znajdującą się po stronie zachodniej. Spacerowicze i rowerzyści muszą skorzystać z alternatywnego zejścia.

Toruń: Awaria windy na moście Piłsudskiego

Spacerowicze i rowerzyści, którzy poruszali się po ciągu, znajdującym się po zachodniej stronie mostu im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu mogli się natknąć na nieprzyjemną niespodziankę. Nie działa jedna z wind. - Chodzi o tę po stronie zachodniej, czyli od strony Bydgoskiego Przedmieścia. Przyczyną chwilowego wyłączenia windy z użytkowania są uszkodzone drzwi - przekazuje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzeczniczka toruńskiego MZD.

Kobus-Pęńsko dodaje, że pieszy i rowerzyści powinni skorzystać ze schodów, prowadzących na Bulwar Filadelfijski. Usunięcie awarii nie powinno zająć dużo czasu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy Toruń potrzebuje trzeciego mostu drogowego?
Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus z Nowej Lewicy i Iwona Michałek z Porozumienia ćwiczą razem na siłowni w Toruniu

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki