Toruń. Będzie darmowa komunikacja miejska, ale nie dla każdego

2021-10-01 9:07
Tramwaj MZK w Toruniu
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Toruń. Będzie darmowa komunikacja miejska, ale nie dla każdego

W piątek i w sobotę (1-2.10.2021) część mieszkańców Torunia i gości będzie mogła skorzystać z darmowej komunikacji miejskiej. Ma to związek z dwiema ostatnimi rundami cyklu Speedway Grand Prix. Komunikat w tej sprawie przekazali przedstawiciele Miejskiego Zakładu Komunikacji.

Toruń. Będzie darmowa komunikacja miejska, ale nie dla każdego

W piątek i w sobotę (1-2.10.2021) na Motoarenie będziemy przeżywać wielkie żużlowe emocje. Dwie ostatnie rundy cyklu Speedway Grand Prix wyłonią mistrza świata. Co ważne - w związku z modernizacją torowisk tramwajowych w ul. Broniewskiego i Bydgoskiej dojazd na imprezę w dniach 1 i 2 października br. odbywać się będzie tramwajami linii nr 1 i 4 do przystanku „Okrężna”. - Dodatkowo z al. Solidarności do pętli „Uniwersytet” od godziny 16:46 do 18:46 co 20 minut kursować będą tramwaje linii nr 8. Po zawodach z pętli „Uniwersytet” uruchomione zostaną dodatkowe kursy tramwajów linii nr 1 do pętli „Olimpijska” i linii nr 4 do pętli „Wschodnia” oraz linii nr 8 do Al. Solidarności - przekazuje Sylwia Derengowska, rzecznik prasowy o MZK w Toruniu. A co z darmową komunikacją? Więcej informacji pod galerią ze zdjęciami z prac modernizacyjnych.

Czytaj też: Trwają prace modernizacyjne w centrum Torunia. Na jakim są etapie? [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Osoby posiadające ważny bilet na turniej SGP oraz wolontariusze, za okazaniem ważnego biletu w dniu ważności tego biletu lub identyfikatora wolontariusza, w dniu imprezy uprawnieni są do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w dniu zawodów na wszystkich liniach w I strefie od godz. 15:00 do godz. 24:00 - informuje Sylwia Derengowska.

Pamiętajcie, że w przypadku kontroli musicie okazać bilet lub identyfikator wolontariusza. Bez nich będziecie narażeni na ewentualną karę.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy interesuje Cię żużel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE