Toruń: Biletomaty znów będą czynne. MZK podał datę

2020-05-30 14:14 KM
Biletomat w środku toruńskiego autobusu
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Toruń: Biletomaty znów będą czynne. MZK podał datę

Potwierdzają się wcześniejsze spekulacje, związane z biletomatami, z których chętnie korzystają mieszkańcy Torunia. Miejski Zakład Komunikacji potwierdził, że lada moment będą one czynne. Rzecznik prasowy spółki podał konkretną datę, jednocześnie zapewniając, że pamięta się w tym przypadku o bezpieczeństwie.

Koronawirus sprawił, że w pojazdach MZK w Toruniu nie działały biletomaty. To mocno utrudniało życie podróżującym, ale lwia część z nich rozumiała, że względy bezpieczeństwa są priorytetem. Dla wszystkich mamy dobre wieści - od poniedziałku (1 czerwca 2020 r.) w autobusach i tramwajach będą znowu czynne biletomaty.

- Biletomaty będą funkcjonowały we wszystkich wyposażonych w nie pojazdach. By zminimalizować zagrożenie koronawirusem, urządzenia te będą dezynfekowane przez kierowców i motorniczych po dojeździe na pętlę oraz przy codziennym sprzątaniu po zakończeniu kursów - przekazuje Sylwia Derengowska, rzecznik prasowy MZK w Toruniu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Koronawirus w Toruniu - zobacz zmiany i statystyki

Jeże po leczeniu trafiają do parku w Toruniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.