Toruń: Energetyczny wieczór w Hard Rock Pubie Pamela. Ciekawa premiera

2021-09-25 12:09
Stara Szkoła
Autor: Wojciech Zillmann / Hard Rock Pub Pamela Toruń: Energetyczny wieczór w Hard Rock Pubie Pamela. Wystąpią Stara Szkoła i Apostolis Anthimos

W poniedziałek (27.09.2021) w popularnym toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpi zespól Stara Szkoła. Koncert odbędzie się z udziałem Apostolisa Anthimosa. Wydarzenie poprowadzi Dariusz Gross. Można nabywać wejściówki na to ciekawe wydarzenie.

Toruń: Energetyczny wieczór w Hard Rock Pubie Pamela. Ciekawa premiera

W poniedziałek (27.09.2021) wszyscy ci, którzy odwiedzą Hard Rock Pub Pamelę będą świadkami koncertowej premiery drugiej płyty zespołu Stara Szkoła, noszącej tytuł "Koncert". Zrealizowany "na żywo" materiał, zawarty na tym wydawnictwie, powstał z gościnnym udziałem: Józefa Skrzeka, Apostolisa Anthimosa oraz Michała Kielaka. Płyta została wydana przez HRPP Records. Jest to 55 wydawnictwo wytwórni płytowej reprezentującej Hard Rock Pub Pamela.

Czytaj też: Toruń: Zamaskowani sprawcy zaatakowali gaszących ogień strażaków!

Wydarzenie jest biletowane. Kolekcjonerskie wejściówki na występ grupy Stara Szkoła feat. Apostolis Anthimos, są dostępne w przedsprzedaży:

  • do 26.09.2021 - 20 zł
  • w dniu koncertu - 30 zł

Bilety można kupić w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem. Ilość kolekcjonerskich wejściówek jest ściśle limitowana. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na Facebooku.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy lubisz spacerować po toruńskiej starówce?
Tak zmieniał się Toruń przez ostatnich 37 lat!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE