Toruń: Zwłoki mężczyzny leżały w zaroślach. Koszmarne odkrycie na Wschodniej

2022-05-16 11:02
Taśma policyjna na miejscu znalezienia zwłok w Toruniu
Autor: materiały policji / zdjęcie poglądowe Toruń: Koszmarne odkrycie na ul. Wschodniej. Zwłoki mężczyzny leżały w zaroślach

Toruń: Koszmarny początek tygodnia na terenie grodu Kopernika. Dziś (poniedziałek, 16.05.2022) ok. godziny 5 rano w zaroślach przy ul. Wschodniej znaleziono zwłoki mężczyzny. Rzeczniczka KMP w Toruniu przekazała naszemu dziennikarzowi pierwsze ustalenia funkcjonariuszy.

O znalezieniu zwłok 73-letniego mężczyzny informuje nas asp. Agnieszka Lewicka-Wolsza z biura prasowego KMP w Toruniu. W poniedziałek (16.05.2022) ok. godziny 5:00 policjanci dostali sygnał od świadka, który w zaroślach przy ul. Wschodniej natknął się na leżącego seniora. Niestety ziścił się najgorszy z możliwych scenariuszy. Przybyli na miejsce funkcjonariusze odkryli zwłoki. Prokurator zarządził sekcję zwłok denata, ale na ten moment nie mamy jeszcze informacji, kiedy takowa będzie miała miejsce. Znamy za to pierwsze ustalenia policji.

Czytaj też: Zwłoki w lasku na Wrzosach. Wiemy, kim jest ofiara! Przyjechał do Torunia po lepsze życie...

Zwłoki mężczyzny znalezione w Toruniu. Policjantka zdradza szczegóły

Od wczesnych godzin porannych policjanci mieli mnóstwo pracy. Wygląda na to, że w tym przypadku nie będziemy mieli do czynienia ze sprawą kryminalną, choć rzeczniczka KMP nie chce przesądzać tej kwestii.

- Najprawdopodobniej zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich. Więcej będzie można powiedzieć dopiero po sekcji - mówi nam asp. Agnieszka Lewicka-Wolsza z biura prasowego toruńskiej komendy.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać w serwisie "Super Express Toruń".

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy Polacy mają dostateczną wiedzę na temat depresji?
Pożar przyczepy w Chotomowie. W środku zwęglone zwłoki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE