Toruń: Młodzi mężczyźni zaatakowali w drogerii. Rozpoznajesz ich? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-07-13 12:34

Toruń: Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują mężczyzn, którzy ukradli perfumy warte kilka tysięcy złotych. - Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Toruń: Młodzi mężczyźni zaatakowali w drogerii. Rozpoznajesz ich? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Policjanci z Torunia po raz kolejny wierzą w moc internetu i proszą o pomoc w prowadzonej przez nich sprawie. Tym razem chodzi o złodziei, którzy zaatakowali w centrum grodu Kopernika. Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują sprawców przestępstwa, do jakiego doszło 2 czerwca tego roku w jednej z drogerii przy ul. Czerwona Droga. - Dwóch mężczyzn ukradło perfumy warte kilka tysięcy złotych. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczni są sprawcy - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Przyjrzyjcie się uważnie materiałom zdjęciowym! Poniżej zamieszczamy również film.

Czytaj też: Wał szkwałowy: Niesamowite zjawisko pogodowe w Toruniu! Te zdjęcia robią piorunujące wrażenie

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyzn na nagraniu o kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112 - apeluje w komunikacie asp. Wojciech Chrostowski.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Okradli drogerię w Toruniu. Rozpoznajesz tych mężczyzn?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE