Toruń: Postanowił odwiedzić bliskich. Do drzwi zapukali policjanci

2020-09-03 8:00 KM
Radiowóz Policji z Torunia
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Toruń: Postanowił odwiedzić bliskich. Do drzwi zapukali policjanci

26-latek postanowił odwiedzić bliskich, którzy mieszkają w Toruniu, a konkretnie na terenie dzielnicy Podgórz. Mężczyzna doskonale zdawał sobie sprawę, że jest poszukiwany przez stróżów prawa, więc konsekwentnie unikał spotkania z funkcjonariuszami. Jak poinformowała nas podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu - podczas zatrzymania ujawniono przy nim narkotyki.

Odwiedzanie bliskich to nie przestępstwo, ale w tym przypadku policjanci z Torunia zainteresowali się faktem, iż 26-latek postanowił zjawić się na Podgórzu. Funkcjonariusze zatrzymali go przy ul. Błękitnej. Powód? Delikwent był poszukiwany kilkoma zarządzeniami i listem gończym za kradzieże, a także kradzieże z włamaniem. Doskonale zdawał sobie z tego sprawę, więc unikał spotkania z policjantami jak ognia. - Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim blisko 16 gramów zielonego suszu - marihuany, a także pieniądze w kwocie kilkunastu tysięcy złotych - przekazuje nam podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

- Poszukiwany mężczyzna odpowie teraz za posiadanie środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat więzienia. Zanim jednak odpowie za to przestępstwo posiedzi za kratami za wcześniejsze, a spędzi tam ponad 3 lata. Znalezione przy nim w chwili zatrzymania pieniądze będą stanowić zabezpieczenie na poczet przyszłych kar i grzywien - mówi podinsp. Dąbrowska.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Policjanci z Torunia zatrzymali dwóch nastolatków. Kilkadziesiąt zarzutów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.