Toruń. WOŚP 2022: Oni pojadą za darmo komunikacją miejską!

2022-01-27 9:20
Toruń. WOŚP 2022: Oni pojadą za darmo komunikacją miejską!
Autor: Mariusz Luda / Radio ESKA / Zdjęcie poglądowe Toruń. WOŚP 2022: Oni pojadą za darmo komunikacją miejską!

WOŚP 2022 zbliża się wielkimi krokami. W Toruniu - jak co roku - udogodnienia dla wolontariuszy przygotował toruński Miejski Zakład Komunikacji. Obowiązywać będą w dniu 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WOŚP 2022 zagra w Toruniu i w całej Polsce już w najbliższą niedzielę (30.01.2022). W listopadzie 2021 roku informowaliśmy was na naszym portalu o wielkim WOŚP-owym powrocie, czyli organizacji 30. Finału przez harcerzy. Tymczasem przedstawiciele Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu informują, że jak co roku przyłączą się do świętowania. - Toruńską tradycją jest, że w dniu wielkiego finału w grodzie Kopernika wolontariusze WOŚP jeżdżą za darmo komunikacją miejską. Warunkiem darmowego przejazdu będzie okazanie identyfikatora wolontariusza ze zdjęciem i danymi osobowymi wydanego przez Fundację WOŚP - przekazuje Sylwia Derengowska, rzecznik prasowy MZK w Toruniu. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami z poprzednich lat!

Przeczytaj też: Rekordzista z Torunia wygrał i zgarnął mnóstwo pieniędzy. Wystarczyło tak niewiele!

- Ponadto w zajezdni autobusowej przy ul. Legionów i tramwajowej przy Sienkiewicza są wystawione puszki WOŚP, do których datki na pomoc dla polskiej okulistyki mogą wrzucać pracownicy MZK - dodaje Sylwia Derengowska.

Znamy już więcej szczegółów dotyczących 30. Finału WOŚP w Toruniu. Sztab opublikował plan koncertów. W niedzielę na scenie na dziedzińcu Muzeum Okręgowego w Toruniu wystąpią: Bulwar akustycznie, SaraPach z młodymi artystami, Dildo Baggins, Closterkeller i Half Light. O godzinie 11:00 rozpocznie się blok dziecięcy. Można też licytować wyjątkowe przedmioty w serwisie Allegro. Więcej szczegółów będziemy podawać na bieżąco w naszym lokalnym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Odcinek specjalny dla WOŚP. Groby tragicznie zmarłych strażaków. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE