Toruń: Wtargnął do sklepu z atrapą broni. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]

2021-08-05 13:06
Wtargnął do sklepu z atrapą broni. Szuka go policja
Autor: KMP w Toruniu / Magdalena Witt-Ratowska Toruń: Wtargnął do sklepu z atrapą broni. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują mężczyzny, który dokonał rozboju w jednym ze sklepów spożywczych. - Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby lub innych świadków - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Toruń: Wtargnął do sklepu z atrapą broni. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]

Ważny komunikat funkcjonariuszy z grodu Kopernika. Policjanci z toruńskiej komendy poszukują sprawcy rozboju, do jakiego doszło 12 marca tego roku w sklepie spożywczym przy ul. Konfekcyjnej. - Zamaskowany sprawca, strasząc przedmiotem wyglądem przypominającym broń palną zażądał wydania pieniędzy, po czym ukradł kilkaset złotych i uciekł. Mężczyzna ubrany był w czerwoną bluzę z kapturem z białym logo „adidas”, ciemne spodnie, ciemne sportowe buty o z białymi wstawkami oraz ciemną czapkę. Twarz miał zasłoniętą - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Przyjrzyjcie się zdjęciom, zamieszczonym w galerii!

Czytaj też: Toruń: Dopadli go przy wyjściu do pracy. Grozi mu długa odsiadka

- W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać sprawcę tego przestępstwa. Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07, dyżurnym KMP Toruń – 47 754 23 68, mail: dyzurny-torun@bg.policja.gov.pl,  lub numerem alarmowym 112. Informacje można przekazać anonimowo - apeluje asp. Wojciech Chrostowski.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Groźne zdarzenie przy wyjeździe z Torunia. Policjanci nie mogli w to uwierzyć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE