Nietypowa kradzież w Toruniu. Nie zgadniesz, co padło ich łupem

2021-08-03 9:07
Toruńska starówka nocą
Autor: Bartosz Tomczak / nadesłane Nietypowa kradzież w Toruniu. Nie zgadniesz, co padło ich łupem / Zdjęcie poglądowe

Ludzie są w stanie ukraść dosłownie wszystko, co potwierdza zdarzenie z nocy z piątku na sobotę (31 lipca, ok. godziny 1:10). Strażnicy miejscy z Torunia zatrzymali parę, która zaatakowała przed lokalem, mieszczącym się na starówce. Więcej szczegółów na se.pl/torun.

Nietypowa kradzież w Toruniu. Nie zgadniesz, co padło ich łupem

Do nietypowej kradzieży doszło pod osłoną nocy przy ul. Mostowej w Toruniu. Ok. godziny 1:10 kobieta i mężczyzna "zainteresowali" się leżakiem, który został ustawiony przed jednym z lokali. Duet postanowił go sobie zabrać, co nie umknęło operatorowi monitoringu Straży Miejskiej. - Sprawcy kradzieży wraz z grupą znajomych oddalili się w kierunku ul. Szerokiej, gdzie zostali zatrzymani przez patrol strażników - informuje nas Jarosław Paralusz, zastępca komendanta SM w Toruniu.

Czytaj też: Ratował ludzi i walczył z ogniem. Zginął w koszmarnym wypadku w Toruniu

- W związku z zaistniałą sytuacją 30-letnia kobieta oraz 38- letni mężczyzna zostali przekazani policji w celu przeprowadzenia dalszych czynności wyjaśniających - przekazuje w komunikacie Jarosław Paralusz ze Straży Miejskiej w Toruniu.

Strażnicy miejscy z Torunia nierzadko mierzą się ze specyficznymi zdarzeniami. Przypomnijmy - 23 lipca  u zbiegu Trasy Prezydenta Władysława Raczkiewicza i ulicy Skłodowskiej-Curie w Toruniu mężczyzna trafił ciężarówkę strzałem... z wiatrówki. Więcej o tej sprawie przeczytacie TUTAJ.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Groźne zdarzenie przy wyjeździe z Torunia. Policjanci nie mogli w to uwierzyć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE