Toruń: Gdzie jest Mariusz Wapiński? Ważny komunikat policji

2021-08-02 15:48
Zaginiony Mariusz Wapiński z Torunia
Autor: KMP w Toruniu Toruń: Gdzie jest Mariusz Wapiński? Ważny komunikat policji

Wracamy do sprawy zaginionego 38-latka z Torunia. Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukują Mariusza Wapińskiego. - Zaginiony wyszedł z domu 31 lipca tego roku i do chwili obecnej nie powrócił. Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu

Toruń: Gdzie jest Mariusz Wapiński? Ważny komunikat policji

W poniedziałek (2.08.2021) w godzinach porannych informowaliśmy was o zaginięciu 38-letniego Mariusza Wapińskiego z Torunia. Komunikat w tej sprawie przekazali nam policjanci z Komendy Miejskiej Policji. - Mężczyzna wyszedł z domu przy ul. Elbląskiej 31 lipca tego roku około godz. 9:40. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Czytaj też: Toruń: Babcia próbowała oszukać policjantów. Jego zdradziły... stopy

Rysopis: wzrost 184 cm, szczupła budowa ciała, oczy niebieskie, brak 3 zębów górnych z prawej strony. W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w zieloną bluzkę zapinaną na zamek, spodnie jeansowe ciemnego koloru i czarne buty z logo „Nike”. Przyjrzyjcie się dokładnie fotografii, zamieszczonej nad tekstem!

- Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń - Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 1, tel. dyżurny 47 754 25 70 lub 112 - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Okradli drogerię w Toruniu. Rozpoznajesz tych mężczyzn?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE