Dramat na budowie

Toruń. Tragiczny wypadek na budowie osiedla. Nie żyje pracownik, który wpadł do szybu windy

2022-10-01 14:08

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę (1 października 2022) na budowie osiedla Jar w Toruniu. Mężczyzna upadł z wysokości, został zabrany do szpitala. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, zmarł. Szczegóły poniżej.

Toruń. Tragiczny wypadek na budowie osiedla. Nie żyje pracownik, który wpadł do szybu windy

W sobotę (2 października 2022) w Toruniu na budowie osiedla Jar (ul. Henryka Strobanda) doszło do poważnego w skutkach wypadku. Mężczyzna podczas wykonywania prac wpadł do szybu windy. Do tragedii doszło tuż po godzinie 8.00. O zdarzeniu informowała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

- Jedna osoba poszkodowana zabrana przez Zespół Ratownictw Medycznego do szpitala - czytamy w komunikacie KM PSP Toruń. - Na miejscu działały 3 zastępy PSP z JRG nr 1 - podaje straż pożarna.

Niestety, jak wynika z informacji przekazanych przez "Gazetę Pomorską", mężczyzna pomimo udzielonej mu pomocy medycznej, zmarł w szpitalu. Przyczyny wypadku będą badane przez służby. Postępowanie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Pogrzeb Franciszka Pieczki
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE