Poważny WYPADEK w Toruniu! Policja, straż i karetki w akcji [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

2021-03-03 8:10 km
Karambol w Toruniu! Zderzyły się dwa samochody osobowe
Autor: Mariusz Luda / Radio ESKA Karambol w Toruniu! Zderzyły się dwa samochody osobowe

Uwaga kierowcy z Torunia i nie tylko! Do poważnie wyglądającego wypadku doszło przy wjeździe do C.H. Bielawy. Na miejscu pojawili się policjanci, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Są poważne utrudnienia w tej części Torunia! Więcej na se.pl/torun poniżej.

Aktualizacja 3.03.2021, 8:10

Ostatecznie zdarzenie będzie kwalifikowane jako wypadek. Ok. godziny 18:30 na ul. Olsztyńskiej, kierujący seatem leonem jadąc od Szosy Lubickiej w kierunku Olimpijskiej najprawdopodobniej zlekceważył światło koloru czerwonego i nie ustąpił pierwszeństwo prawidłowo jadącemu kierowcy seata cordoby, który skręcał w kierunku salonu meblowego. Pasażer tego drugiego pojazdu trafił do szpitala. Ma obrażenia ciała powyżej 7 dni - mówi nam podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności tego zdarzenia.

WYPADEK w Toruniu! Policja, straż i karetki w akcji [ZDJĘCIA]

To nie jest spokojny wieczór w Toruniu. 2 marca 2021 roku przed godziną 19:00, reporter Radia ESKA Toruń przekazał nam informację o poważnym wypadku, do którego doszło niedaleko salonu meblowego Agata. Na ten moment wiemy, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe, najprawdopodobniej marki seat. Uwaga kierowcy! Na miejscu pojawiły się służby, w tym policja, pogotowie ratunkowe i dwa zastępy straży pożarnej. Najprawdopodobniej nie ma ofiar śmiertelnych. Jeden z kierowców był badany w karetce. 

Czytaj też: Poważny wypadek na S10. Auto wyrzucone ze SKARPY. Ciężarówka ZAWISŁA nad drogą [ZDJĘCIA]

- Kolizja drogowa na ulicy Olsztyńskiej, wjazd do C.H. Bielawy. Utrudnienia w ruchu na drodze do Grębocina - przekazuje Urząd Miasta Torunia za pomocą systemu TORUŃ SMS.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Tir zmiażdżył Marka i jego 10-letniego syna. Wypadek Strzelce Małe.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE