Toruń. Zwłoki mężczyzny w zaroślach! To zaginiony szef popularnej restauracji

2021-11-19 14:09
Toruń. Złowki mężczyzny w zaroślach! To zaginiony szef popularnej restauracji
Autor: KMP Toruń, SE.pl Toruń. Złowki mężczyzny w zaroślach! To zaginiony szef popularnej restauracji

Dramatyczne doniesienia! Na terenach zielonych w okolicach ul. Chrzanowskiego w Toruniu odnaleziono zwłoki. - Wszystko wskazuje na to, że jest to ciało 38-latka poszukiwanego od początku sierpnia tego roku - wyjaśnia rzecznik toruńskiej policji.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 38-latka z Torunia

Nie na takie informacje czekaliśmy. W środę (17 listopada) dyżurny toruńskiej komendy otrzymał zgłoszenie od świadka, który na terenie zielonym w okolicy ul. Chrzanowskiego w Toruniu zauważył ciało. Wszystko wskazuje na to, że są to zwłoki 38-latka, którego zaginięcie rodzina zgłosiła na początku sierpnia tego roku. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami!

Zobacz: Damian wracał do ukochanej rodziny. Zginął w Lipnicy, niedaleko domu. Od słów jego żony pęka serce

Przypomnijmy - Mariusz wyszedł z domu przy ul. Elbląskiej 31 lipca tego roku. Wychodząc powiedział rodzinie, że idzie do pracy, do której ostatecznie nie dotarł, ponieważ tego dnia miał wolne. Jak udało się nam dowiedzieć od toruńskiej policji, wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności śmierci 38-latka.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
28-latka potrąciła dziewczynkę na pasach w Koninie! O krok od tragedii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE