Dramat na drodze!

Tragiczne potrącenie pod Włocławkiem! Pieszy zginął pod kołami dostawczaka [ZDJĘCIA]

2023-02-04 16:17

Dramat na drodze wojewódzkiej nr 269 w powiecie włocławskim! W piątek, 3 lutego na prostym odcinku drogi w miejscowości Józefowo doszło do potrącenia pieszego. Niestety mężczyzna zginął na miejscu. Jak doszło do zdarzenia? Znamy szczegóły!

Tragiczny wypadek w powiecie włocławskim. Nie żyje potrącony 70-latek

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór (3 lutego). - O godzinie 21:29 OSP Izbica Kujawska została zadysponowana do potrącenia pieszego w miejscowości Józefowo gm. Izbica Kujawska. Przybyły na miejsce ZRM stwierdził zgon poszkodowanego - wyjaśniają druhowie.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący dostawczy renault z przyczepą od strony Izbicy Kujawskiej w kierunku m. Sokołowo najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. - Niestety 70-letni mieszkaniec gminy Izbica Kujawska zginął na miejscu. 52-letni kierowca pojazdu dostawczego był trzeźwy - powiedział w rozmowie z "Naszym Miastem Włocławek" Tomasz Tomaszewski z policji we Włocławku.

Jak informuje OSP Izbica Kujawska, na miejscu zdarzenia pracowały następujące służby: OSP Izbica Kujawska, OSP Błenna, PSP Włocławek, ZRM Izbica Kujawska, policjanci z Izbicy Kujawskiej oraz policjanci z KMP Włocławek.

Sonda
Czy straciłeś/straciłaś kiedyś kogoś bliskiego?
Potrącenie rowerzystki uchwycił miejski monitoring